Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść... (/Temat-Trzeba-wiedziec-kiedy-ze-sceny-zejsc-22981)

Strony: 1 2 3 4


Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść... - makaj - 23-06-2008 20:06

Witam

Ponieważ na 90% kończę z get-paidem, to zanim wygłoszę jakieś tkliwe przemówienie, chciałbym rozwiążać kilka spraw praktycznych :-|
Otóż zajmowałem się wypłącaniu refbacku, jak może ktoś zauważył, i w związku z tym mam do oddania trochę kont. Jednak szukam osób zaufanych, to refback musi być dalej wypłącany i musi mi nowy prowadzący konto to obiecać!
Ponieważ trochę czasu tu spędziłem, to nie chcę wszystkiego ot tak, stracić. W związku z tym dwie zasady co do finansów: już zlecone wypłaty idą do mnie, dopiero później możesz zmienićadres AP, chciałbym również dostawać 30% tego, co zarobisz z konta, czyli wypłata minus refback. Sądzę, że jest to jak najbardziej uczicwy układ, Ty dostajesz już rozbudowane konto z poleconymi, a mi za całą pracę też coś się należy :-)

Sprawa dotyczy kont:
http://zarabiam.com/topics15/70-refbacku-na-zawsze-vt2730.htm

+ VIPbux, Paidclicks bez refbacku


- mjs17 - 23-06-2008 20:20

jakby była mozliwość to rezerwuje tylko jedno konto a mianowicie crewbux jeśli dalej ta firma płaci


- makaj - 23-06-2008 20:23

Tak, firma płaci.

Jest jeszcze Extra10 z akcji forumowej. Ktoś tu chciał wystartować z nową, to może przejmie tą...


- Tomsh - 23-06-2008 20:25

makaj napisał(a):Ponieważ na 90% kończę z get-paidem
To tylko 90% więc może zostac, przynajmniej jest jakaś nadzieja. makaj, można wiedziec z jakiego powodu odchodzisz?? Ja w swoim imieniu prosze abyś został, bo tworzymy naprawde niezłą grupę. 10% to dużo więc zostań :-D


- JereManU - 23-06-2008 20:27

Tomsh napisał(a):10% to dużo więc zostań :-D

Dokładnie! :-)


- rafki - 23-06-2008 20:28

makaj, ale nie rozumiem dobrze:
ja oddasz mi, to ja bede ci musial placic 30% zarobkow?
bez sensu. jak dajesz 70%refbacku no i ty chcesz jeszcze 30% to nie bede mial z tego nic... :/

[ Dodano: 2008-06-23, 21:33 ]
p.s. zostan


- makaj - 23-06-2008 20:39

Cytat:30% tego, co zarobisz z konta, czyli wypłata minus refback

To chyba jasne jest?

Hmm, nie bierzecie te konta, bo będę musiał zostać :idea:
A dla mnie na serio lepiej odejść :-|


- rafki - 23-06-2008 20:41

no ale dlaczego chcesz odejsc z takiego fajnego ''swiata''?


- makaj - 23-06-2008 20:44

Bo chcę się stać "offline" ;-)

Tamten świat też może być fajny :-)


- Zcna - 23-06-2008 20:44

Nie odchodż chyba że masz nowe zajęcei zarobkowe to inna sprawa