Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na innych forach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Na innych forach (/Temat-Na-innych-forach-22959)

Strony: 1 2


Na innych forach - nightstar - 22-06-2008 15:15

Siema.
Napewno nie jeden/na z was spotkał/a się z sytuacją na innych forach, kiedy admin pisze do was by "natychmiast usunąć linki(reflinki) z sygnatury". Jak myślicie skąd taka nagonka i obawa przed reflinkami na innych forach i co możemy zrobić jako przedstawicieli klasy zarabiającej w internecie :-D by zmienić ogólną niechęć?


- JereManU - 22-06-2008 15:17

Ludzie nie wiedzą, iż reflinki to nic złego, a ktoś rejestrując się bez niego zostanie przypisany użytkownikowi premiowanemu... :/


- makaj - 22-06-2008 15:26

Chodzi pewie o ogólny zakaz reklamy w syganturce, a reflink taką reklamą jest.


- nightstar - 22-06-2008 15:26

No właśnie miałem taką sytuację na dwóch forach. Na jednym, z którym jestem związany hobbistycznie, a drugim, który powiedzmy sobie legalnością to nie grzeszy :lol: (może bez nazw) . Musiałem niemal błagać admina, żeby mnie nie zbanował. To mu tłumacze jak "chłop...", że to żaden spam i tak dalej. W ostatecznosci bana uniknąłem, ale linki musiałem wykasować. A człowiek chce ludzią dobrze zrobić i dać im zarobić :lol: Undecided

Makaj, tu się nie zgodze. Wielokrotnie się zdarza, że użytkownicy mają reklamy np swoich zespołów, czy sklepów.


- BizNET - 22-06-2008 15:45

Zgadza się!

Ja dawniej na forum legalnego oprogramowania również dostałem naganę za temat w którym była jakaś firma reklamowa... Wszystkie komentarze tematu wyglądały tak: "Ale kanciarz, naciągacz, to są bajki, w necie nie da się zarobić itp itd!" Chętnie pokazał bym tym osobom moje tymczasowe zarobki...


Niektórzy ludzie z góry nastawieni są na jedno i mimo iż nie mieli z tym do czynienia mówią ze to nie możliwe!@! Undecided :roll:


- travispl - 22-06-2008 17:36

BizNET, ja też byłem nastawiony na to że nie da sie zarobić. Ale jak dostałem pierwszą wypłatę z bux3.com to uwierzyłem i dalej klikam 8-)


- rafki - 22-06-2008 18:07

hehe... to wciaga. a nawet jesli sie duzo nie zarabia to fajnie jest tak sobie poklikac... :-)


- BizNET - 22-06-2008 18:16

No ja np osobiście nie klikałem ale zdobywałem robotników :-> płatne maile/ konta bankowe/ i ogólnie takie małe biznesy to dla młodego człowieka niezła radocha a przy okazji nauka :-P


- rafki - 22-06-2008 18:46

a ile masz lat? ja mam 19lat i wcale nie czuje sie mlodo a fajnie jest tak sobie posiedziec... Tongue


- BizNET - 22-06-2008 22:15

Cytat:a ile masz lat?

Mówią że 16, drudzy że 18 :-> ale do końca nikt tego tu z forum nie wie gdyż dbam o swoją osobistą prywatność