Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DONKEYMAILS NIE MOGE ZLECIC WYPŁATY POMOCY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: DONKEYMAILS NIE MOGE ZLECIC WYPŁATY POMOCY (/Temat-DONKEYMAILS-NIE-MOGE-ZLECIC-WYPLATY-POMOCY-22906)



DONKEYMAILS NIE MOGE ZLECIC WYPŁATY POMOCY - tomex11 - 19-06-2008 02:10

Tak jak w temacie mam dziwna akcje w donkeymails kiedyś zleciłem wypłate i nie doszła, a teraz jakoś nie moge mógłby ktoś pomóc i podpowiedzieć jak zlecić wypłate bo chce wypłacic moje ciężko wyklikane 1,70$ i usunać konto


- makaj - 19-06-2008 12:22

Jak to nie możesz?
Czasami mają okresy przerwy na sprawdzanie kont i realizację wypłat... Ale teraz chyba jest wszystko ok.


- ekspert - 19-06-2008 13:11

Więc logujesz się...
W tabelce klikasz Earnings Stats.
Pod statystykami (ile zarobiłeś i wyszczegolnieniem) jest napis: Ready to cash out? I pod tym klikasz na link:Request Payout...
Tutaj kliasz na Withdraw, wybierasz metodę wypłaty i wpisujesz kwotę do wypłaty oraz nr. konta i zatwierdzasz... W Donkey'u chyba wypłaty są co tydzień... :-)

Pozdrawiam.


- tomex11 - 07-07-2008 20:21

ekspert napisał(a):Więc logujesz się...
W tabelce klikasz Earnings Stats.
Pod statystykami (ile zarobiłeś i wyszczegolnieniem) jest napis: Ready to cash out? I pod tym klikasz na link:Request Payout...
Tutaj kliasz na Withdraw, wybierasz metodę wypłaty i wpisujesz kwotę do wypłaty oraz nr. konta i zatwierdzasz... W Donkey'u chyba wypłaty są co tydzień... :-)

Pozdrawiam.

i własnie tak robie i dupa nic, kiedys niby juz miałem zlecona jakieś 3 miechy temu, ale teraz moge niby zlecić znowu całość z tym że nie mogę... próbuje i na pay pal i na alert i nic

macie jakiegoś emaila do nich?


- Sniechu - 08-07-2008 08:07

tomex11 napisał(a):próbuje i na pay pal i na alert i nic

Na AP można wypłacać minimum 1$, może to jest przyczyną?


- tomex11 - 08-07-2008 10:42

własnie nie bo mam 1.70$ ma ktos emial do nich?


- alteralter - 22-08-2008 01:23

I co udało się wypłacić? :?:


- tomex11 - 22-08-2008 13:27

własnie dalej nie mogę, ah te donkey i ten mój majątek który tam mam przepadnie chyba :evil: