Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Login incorecto clik-cents - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Login incorecto clik-cents (/Temat-Login-incorecto-clik-cents-22877)



Login incorecto clik-cents - imatix - 17-06-2008 06:57

Ostatnio probuje wejsc na click-cents i wyskakuje blad login incorecto tez tak macie?


- dzelagr - 17-06-2008 11:02

to Ci wyskakuje jak źle wpiszesz login albo hasło. i musisz wejśc jeszcze raz na stronę logowania i jeszcze raz sie zalogować

P.S. ja dzisiaj wchodziłam na Click-cents i normalnie mnie zalogowało


- alo250 - 17-06-2008 11:36

u mnie to samo
albo dostałem bana albo ktoś ukradł mi konto na ktorym mialem jakieś 50$


- makaj - 17-06-2008 13:59

Wygląda raczej na skasowane konto.


- imatix - 17-06-2008 16:41

A tu o co chodzi tym razem FOXCASH.net
Dostałem takie ostrzeżenie
Surf Ads - Visit Websites - USE ONLY YOUR MOUSE TO CLICK!! DON'T USE YOUR TAB KEY OR YOU WILL BE BANNED!!NO EXCUSES AND NO 2ND CHANCES!!

Pewnie przypadkiem kliknąlem na klawiaturze czy co?? Bez sensu


- dzelagr - 17-06-2008 16:45

imatix, nie, to tylko ostrzeżenie żeby klikać na reklamy myszką. Napisali je bo likwidując czyjes konto dostawali duzo wyjasnień ze osoby nie klikały myszką w reklamy tylko za pomocą klawiatury


Re: Login incorecto clik-cents - piechu - 18-06-2008 16:22

a co to za roznica??


imatix napisał(a):Ostatnio probuje wejsc na click-cents i wyskakuje blad login incorecto tez tak macie?

wyczysc ciasteczka