Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Posiadanie kilku kont przez: Zcna, Forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Posiadanie kilku kont przez: Zcna, Forex (/Temat-Posiadanie-kilku-kont-przez-Zcna-Forex-22868)



Posiadanie kilku kont przez: Zcna, Forex - BizNET - 16-06-2008 17:17

NICK/IP/POSTY
Zcna 88.199.**.194 - 50
forex 88.199.**.194 - 3

(*) miejsca zasłonięte * są identyczne... zakryte ze względów Polityki prywatności!


- Zcna - 16-06-2008 18:02

To forex jest nieaktywne i nie bedzie było założone z powodu niemożliwości zalogowania jak by sie dało je usunąć to bym usunął ale nawet hasła do niego nie pamiętam nie jestem żadnym oszustem nie proponuje reffbacków i niebede. I wogóle nie używam tego konta forex róbcie co uważacie za słuszne bo pewnie i tak macie gdzieś moje wyjaśnienia ja tylko moge powiedzieć że nie mam i nie miałem złych zamiarów a konto było założone z przyczyn napisanych powyżej :-(


- BizNET - 16-06-2008 21:29

Dobrze ale czy nie łatwiej było napisać do mnie wcześniej z prośbą o usunięcie pierwszego konta? To w sumie 1 wiadomość PW

Tym razem pozwolę sobie uwierzyć Ci i zbanujemy pierwsze konto. Nie mniej jednak jest to ostatni raz!

Cytat:Jeśli masz konto które było założone przez przypadek lub w celu tymczasowym (np: by napisać do admina o odblokowanie pierwszego) wystarczy zgłosić to na PW i nie ma kłopotów!



- Zcna - 16-06-2008 21:49

Dzieki jeśli sie zdarzy w przyszłości taka sytuacja napewno to zgłosze ;-)


Posiadanie kilku kont przez: Zcna, Forex - Killer - 11-03-2011 01:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.