Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
o zerwany łańcuszek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: o zerwany łańcuszek (/Temat-o-zerwany-lancuszek-22834)



o zerwany łańcuszek - nightstar - 14-06-2008 19:54

szybkie pytanie: w łańcuszkach a konkretnie z croclixie został zerwany łańcuszek, jednak chciałbym kontynuować dodawanie do siebie reffów. jaka jest szansa, że jak stworze nowy temat, to go nie usuniecie i nie dostane warna?


- mjs17 - 14-06-2008 19:58

przecież wiadomo ze temat zostanie usunięty ponieważ już taki istnieje

jeśli ktoś się nie zarejestrował pod tobą to trzeba to zgłosić

i ostatnia rzecz pisz takie tematy w dziale dla zielonych a nie tu


- nightstar - 14-06-2008 20:00

podtytuł działu brzmi "wszystkie sprawy techniczna" jak dla mnie, to jest sprawa techniczna. Niemniej dzięki za odpowiedź, można zamknąć.


- BizNET - 14-06-2008 20:50

to nie jest sprawa techniczna... To zwykła nieznajomość regulaminu!


- nightstar - 14-06-2008 21:10

regulamin czytałem. Dlatego zapytałem zanim zrobiłem, ponieważ sprawa dotyczy pewniej specjalnej okoliczności jaką jest zerwanie łańcuszka. odpowiedź uzyskałem- dzięki. I nadal uważam, że to sprawa techniczna, jak wy nie to przenieście do odpowiedniego działu. chociaż z tego co widze podtytuł do działu zielonych dotyczy pytań " tych którzy jeszcze mało wiedzą o zarabianiu w sieci". Moje pytanie dotyczyło działań moderatorów w określonym przypadku, czyli stricte o działanie forum.


o zerwany łańcuszek - Killer - 11-03-2011 01:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.