Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spis polskich firm z PTP... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Spis polskich firm z PTP... (/Temat-Spis-polskich-firm-z-PTP-22783)

Strony: 1 2


Spis polskich firm z PTP... - ekspert - 12-06-2008 15:21

Witam...

Szukam spisu polskich firm z PTP i ze stawką za 1000 wyświetleń. Czy istnieje coś takiego ?


Pozdrawiam...


- moody - 13-06-2008 07:01

Eurobiznes ma niezłe PTP bo w euro


- JereManU - 13-06-2008 13:28

PTP EuroBiznesu każdy zna, ale wiadomo, że w Zlotowce jest lepsze...
W każdym razie jemu chodziło o spis. ;-)
Ostatnio znalazłem np. ptp.bitmails.info lecz jak widać Admin nie dokończył rozwijania tejże subdomeny.


- ekspert - 13-06-2008 14:03

EDIT: premium

--- Artykuł usunięty ze względu na nieotrzymanie zgody autora na jego umieszczenie --- Przepraszam.



- JereManU - 13-06-2008 14:05

I tak wielu firm brakuje.
Przyklejać nie warto, a już na pewno nie na tym forum, bo cieszyć zainteresowaniem by się na pewno to nie cieszyło. Wink


- ekspert - 13-06-2008 19:59

No tak, bo wszystkim buxy w głowie ;-)


- markonix - 14-06-2008 16:24

ekspert jeśli już kopiujesz takie duże ilości treści to warto by było najpierw się spytać administracji (między innymi mnie) strony, skąd artykuł pochodzi czy pozwalają na umieszczenie tego tutaj.


- ekspert - 15-06-2008 19:14

markonix napisał(a):ekspert jeśli już kopiujesz takie duże ilości treści to warto by było najpierw się spytać administracji (między innymi mnie) strony, skąd artykuł pochodzi czy pozwalają na umieszczenie tego tutaj.

Przepraszam Cię, ale ja sobie nie przywłaszczam autorstwa, nie zamierzałem i nie zamierzam tego robić. Podałem wyraźnie źródło tekstu dla spokoju, żeby nie było, że to moje...


- markonix - 15-06-2008 19:27

Nie chodzi o przywłaszczanie ale o wykorzystywanie (zakaz powielania, kopiowania itp).
Napisałem to tylko informacyjnie, bez pretensji.


- ekspert - 16-06-2008 14:22

Usunięte...