Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co jeśli ktoś pożyczył kasę od kogoś i nie odda ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co jeśli ktoś pożyczył kasę od kogoś i nie odda ? (/Temat-Co-jesli-ktos-pozyczyl-kase-od-kogos-i-nie-odda-22781)

Strony: 1 2


Co jeśli ktoś pożyczył kasę od kogoś i nie odda ? - Jezus_mybb_import15175 - 12-06-2008 11:25

Co się stanie jeśli ktoś pożyczył kasę od kogoś i nie odda ?

Kolega z innego forum kazał się zapytać bo pożyczył komuś i mu nie oddał co może zrobić :oops:


Re: Co jeśli ktoś pożyczył kasę od kogoś i nie odda ? - sebus07 - 12-06-2008 11:32

Jezus napisał(a):Co się stanie jeśli ktoś pożyczył kasę od kogoś i nie odda ?

Nic się chyba nie stanie ale jak takie coś zrobić to jest "świnią i Chamem"


- Jezus_mybb_import15175 - 12-06-2008 11:35

a jak by po ip zidentyfikować ? :-P Tylko że pożyczył 15 zł a kasa za benzynę by mnie wyniosła 10 x tyle heh :-? Wiem że makaj na tym forum dużo pożycza i chciałem się zapytać czy zdarzyło się tak że już ktoś mu nie oddał ?


- sebus07 - 12-06-2008 11:44

IP da ci tylko tyle że wyświetli Ci się nazwa miasta tego kolesia, host i jak się przeglądarka jego przedstawia nie wiem co jeszcze ale na pewno nie wyświetli Ci się imię i nazwisko Wink


- Jezus_mybb_import15175 - 12-06-2008 11:48

No ale może można jakoś do tego dojść :?: Np. u właściciela danego łącza... chodzi mi o radiówkę, ale i tak raczej szkoda zachodu :roll: Napiszę pw do makaj'a


- sebus07 - 12-06-2008 11:51

Jezus napisał(a):No ale może można jakoś do tego dojść :?: Np. u właściciela danego łącza...

A jak ten koleś nie jest z twojej miejscowości?? To chyba jak byś go jakimś cudem znalazł to raczej byś więcej na paliwo dał Big Grin


- Jezus_mybb_import15175 - 12-06-2008 11:53

No też fakt... czyli jest to jak by nie było ryzyko i trzeba po prostu wierzyć że odda dana osoba


- sebus07 - 12-06-2008 11:55

Kurcze to jednak trzeba zaufać danej osobie i wierzyć że odda przynajmniej mi się tak zdaje :evil2:


- cpunek - 12-06-2008 11:58

DOBRY ZWYCZAJ NIE POŻYCZAJ Tongue

trzeba tylkko zaufanym osobom pozyczac ;d po to sa komentarze Big Grin


- Jezus_mybb_import15175 - 12-06-2008 12:00

A jeśli ktoś jest nowy na forum np. taki jak ja :-> To raczej nikt mi nie pożyczy tak ? :evil2: Kiedyś mógłby ktoś pożyczyć żeby zacząć pisanie komentarzy o danym usherze... No ale wcale nikt nie musi pozyczyć, bo to nie Rosja :-)