Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock Płatny Luty - Fale Zakończone !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Restock Płatny Luty - Fale Zakończone !!! (/Temat-Restock-Platny-Luty-Fale-Zakonczone-2277)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - Tech - 26-02-2010 12:00

Nie było tak źle...na pierwszych 2 falach. Ale na 3 to coś im się zjebało chyba, bo przez 20 minut nie mogłem nawet się zalogować. Gdyby nie to, to kto wie, może bym się na coś wartościowego załapał.

Swoją drogą dziwne, że strona chodziła jak burza przy pierwszych 2 restockach, a przy 3 połowa ludzi w ogóle nie mogła wbić.


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - WalkmaN - 26-02-2010 12:26

Tez moglem na 3 fali zdobyc gre, ale postanowilem jeszcze na tym darmowym sprobowac cos lepszego zgarnac Smile


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - MalinaJUMPER - 26-02-2010 12:30

Mam nadzieje że sie hamburgery postarają i na darmowym nie będzie "lagów" bo chce je**ne Call Of Duty 4 MW zgarnąć


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - reedo - 26-02-2010 12:53

Cytat:Nie było tak źle...na pierwszych 2 falach. Ale na 3 to coś im się zjebało chyba, bo przez 20 minut nie mogłem nawet się zalogować. Gdyby nie to, to kto wie, może bym się na coś wartościowego załapał.

Swoją drogą dziwne, że strona chodziła jak burza przy pierwszych 2 restockach, a przy 3 połowa ludzi w ogóle nie mogła wbić.

To jest chyba logiczne, ze na najtanszej fali bedzie najwiecej osob i serwery beda najbardziej obciazone.


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - DonHoracy - 26-02-2010 13:39

Ja się cieszę z restocku bo zgarnąłem Wii ale jestem ogólnie niezadowolony bo polecieli w ... z trzecią falą była kompletna porażka bo ja dopiero po 10minutach z ciekawości się zalogowałem a jak by tu jeszcze nagrode zamawiać to... Współczuje tym co wykupili jedną fale bo niektórzy piszą "kupiłem koszulke i jestem zadowolony" a pewnie w środku się aż gotuje ze złości.


RE: Restock Płatny Luty - Fale Zakończone !!! - dudusik - 26-02-2010 14:50

Ktos może mi powiedzieć kiedy bedzie ten bezpłatny wysyp?
4 Fala o której godzinie będzie??
Musze tam byc tyle że nie moge znaleśc kiedy?
Dziś w nocy czy jak??


RE: Restock Płatny Luty - Fale Zakończone !!! - Alcor - 26-02-2010 14:52

@up

Tak, darmowy restock odbędzie się dzisiaj w nocy.


RE: Restock Płatny Luty - Fale Zakończone !!! - Paviano - 26-02-2010 15:02

Ciekawe o której ;] I tak nic nie biorę raczej, bo musiałbym mieć 5 znajomych do dodania jeszcze żeby mieć chociaż na PSP, ale i tak zbieram na iPod'a


RE: Restock Płatny Luty - Fale Zakończone !!! - dudusik - 26-02-2010 15:06

dzięki a znamy jakąś godzine? między która a która??
MAcie gdzieś tłuamczenie tego co na głownej stronie piszą??


RE: Restock Płatny Luty - Fale Zakończone !!! - Royside - 26-02-2010 15:18

3 Fala na której miałem okazji się stawic była totalną klęską , obudziłem się o 4 i wszedłem na TS'a , Banan się troche poddenerwował Smile