Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock Płatny Luty - Fale Zakończone !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Restock Płatny Luty - Fale Zakończone !!! (/Temat-Restock-Platny-Luty-Fale-Zakonczone-2277)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - pok3rak - 26-02-2010 04:41

(26-02-2010 04:39)gumowy_romek napisał(a):  Kupiłem wejście na fale i nawet sie nie mogłem zalogowac Undecided Napisałem do nich meila zeby mi zwrócili PTZ za wykup.
Masz dobry pomysł, chyba tak samo zrobię


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - KrzysiekPasko - 26-02-2010 04:43

Panowie jak myślicie uzupełnią jeszcze nagrody by jutro mozna było coś zamówić?

A te płatne fale to porażka, nie ma szans sie zalogować a co dopiero zamówić....


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - Pietia888 - 26-02-2010 04:43

Niewiem jakim cudem ale wykupiłem trzecią fale za 100ptz i mi wyskoczyło Sorry, you're not in this wave.
to znaczy że nieta fala
ale przecież ja wykupiłem tą fale i 100PTZ oczywiście zajebali. Wiecie może co to za czort?


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - Kilol - 26-02-2010 04:44

Ten 3 restock, to była totalna porażka ! Czekałem ok. 1-2 min. na wejście do nagród.
No i wszedłem, a tu nawet nie widziałem dobrze nagród. Kliknąłem gdzie się dało i trafiłem na grę
"Mass Efect 2 na PC". Nie jest najgorzej. Współczuję tym, co wykupili fale i nic nie wygrali.


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - jolkah - 26-02-2010 04:51

W moim przypadku nie dało sie wejść do 4.19, wtedy były już tylko koszulki. A może "aż". Zamówiłam, poczekamy na weryfikacje i potwierdzenie, zabawnie będzie jak mi jej nie wyślą Wink


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - NaprawiamChoinki - 26-02-2010 05:01

Ja miałem farta
gra: Bioshock 2 na PS 3
ale największa masakra była przy pierwszym rozdaniu


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - MareKSG - 26-02-2010 05:21

Mi się zalogowało jak zostały 4 koszulki i jakiś bonus... a i zabójcze mskiny które na czoło bym sobie przykleił. Sytuację człowieka można tu porównać do sytuacji świni. Świnia żeby być w rynsztoku nie musi płacić my musieliśmy.


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - Zythus - 26-02-2010 06:55

Czyli jednym słowem "Lipa"? Nie postarali się.
W styczniu serwery pięknie chodziły, 0 lagów.
A jak ludzie wiedzą, kiedy jest restock, to niestety serwer nie daje rady.
Mogliby zainwestować...


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - galakty - 26-02-2010 07:36

Ale jak wprowadzą sklep 24/7 to nie będzie takich problemów... Na koniec chcieli dać 4 szanse ludziom żeby kupili więcej nagród... Tylko że coś im nie wyszło Smile


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - krystian__ - 26-02-2010 08:14

a a propo skepiku 24/7 też może nie być tak cudownie bo jakoś wątpie żeby codziennie dokładali nagród a jak dołożą to hamburgery zgarna w 10 s ...chociaż mam cichą nadzieje że to będzie super....oby...