Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock Płatny Luty - Fale Zakończone !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Restock Płatny Luty - Fale Zakończone !!! (/Temat-Restock-Platny-Luty-Fale-Zakonczone-2277)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - gucio_28 - 26-02-2010 04:26

mi z zegarkiem w ręku ptzplace wczytywało sie 10 min... pieprzone lockerz, tylo noc zarwana i 100 ptz...


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - WalkmaN - 26-02-2010 04:28

@up
swieta racja mialem podobna sytuacje :F


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - neorr - 26-02-2010 04:32

chcialem wii, psp albo ipoda albo chociaz gre... mam bidon xD


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - Luq333 - 26-02-2010 04:33

No zal na maksa najpierw se mysle hmmm...wii bedzie moje a tu sie ptz place wczytuje 10min. jest jeszcze psp assasin czy jakos tak ni kurde klikam a tu %^$& stronka 5 min. nie ma pozniej bylem juz na maxa wkurzony to sobie chociaz termos chcialem wziasc ale to samo co z psp stronka tak wolno sie laduje ze nie wiem a wszystko zaczelo sie o 4:10 Sad
P.S.sry za bledy ale jestem tak wkurzony ze zbombarduje chyba ten sklep 24/7 no totalna porazka z tymi falami


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - neorr - 26-02-2010 04:35

bierzemy łysych i wjazd na chate Big Grin


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - xtraradex - 26-02-2010 04:36

Kurde no tak zje***i sprawe....
Tylko koszulki jeszcze sa i szkoda PTZ na nie, ale chyba nigdy i tak nic innego sie nie wyhaczy wiec biore...


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - Luq333 - 26-02-2010 04:36

Sry za 2 temat ale tak to wszystko bugowalo bledy firefox net 2mega a czulem sie jakby byl 6 raz wolniejszy
podsumowanie restocku jednym slowem-ZAL


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - pok3rak - 26-02-2010 04:37

Ale badziewie ten restock ŻAL i nic więcej. Lockerz się postarał noc zawalona, pkt stracone tylko po to żeby zobaczyć jakie badziewne nagrody zostały. Wielkie podziękowania pełen profesjonalizm...


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - Gumowy - 26-02-2010 04:39

Kupiłem wejście na fale i nawet sie nie mogłem zalogowac Undecided Napisałem do nich meila zeby mi zwrócili PTZ za wykup.


RE: Restock luty - fale zakończone !!! - xtraradex - 26-02-2010 04:39

ta, chcialem ta koszulke wyhaczyc, wchodze i dupa, juz tylko small i large byly...to wzialem S'ke damską xD