Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zgłaszać się komu jestem dłużny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zgłaszać się komu jestem dłużny (/Temat-Zglaszac-sie-komu-jestem-dluzny-22744)



Zgłaszać się komu jestem dłużny - Terminator - 09-06-2008 15:55

Witam was jeszcze raz.

Dziś padło dużo oszczerstw, które niektóre nie są do końca prawdą.
I chcę nabyć rozejm.
Więc tak proszę się zgłaszać tutaj, komu nie wypłaciłem refback poprzez przerwe tu i kogo nie dodało do 07bux, to napiszemy o dodanie lub wyślę wynagrodzenie ok. 1$, żeby dla obu stron było porozumienie i jeśli ma ktoś taką prośbę, to co do 07bux mogę znów rozpocząć program partnerski. Po przemyśleniach postanowiłem, że wynagrodzę to wam i chcę was przekonać, że na mnie można liczyć i nie jestem oszustem jak to było przed usunięciem przez przypadek pliku, ale nie wracajmy już do tego. Więc tak proszę się tutaj zgłaszać, ale nie pisać powodu lecz tylko do mnie na gg, potem zrobimy konferencje i powiem wam co i jak zrobimy.

Moje gg: 111638.

Możecie też pisać tutaj w temacie, że się zgłosiliście, żebym potem się nie po gubił bo jak wiecie łatwo można.

Pozdrawiam i przepraszam, eXv. Mam nadzieje, że porozumiemy się.

Chcę jeszcze dodać, że mogę też zarejestrować się do innego bux'a co wtedy będziemy kwita. Obecnie tak z sarev jest.


- piechu - 09-06-2008 20:17

no teraz sie zachowales jak przystalo
jak dla mnie to exv powinien dostac jeszcze 1 szanse


- cpunek - 10-06-2008 09:51

ok napisalem na gg


- Terminator - 10-06-2008 13:47

Jak bedziesz to odpisz.


- Tomikus - 10-06-2008 21:51

eXv we własnym żywiole

przecież to było logiczne, że w tej ankiecie dojdzie do tych wszystkich incydentów, łącznie z kolejną kłótnią. kilka dolarów łapówki i Wszyscy nagle zgodzili się na taki offtopowy śmietnik, ehh...

ps ta wypowiedź miała być w zablokowanym temacie, ale tutaj też ją zamieszcze


- Terminator - 10-06-2008 21:55

Tomikus nie prawda, po za tym nadal mam jeszcze 1 a ankiety nie ma wiec nie mow bo sam wisisz mi klikanie w zapisie bo zapisales sie do 2 firm a w zadnej nie klikasz nawet itabux co placi.


- Tomikus - 11-06-2008 08:59

mnie do siebie nie mieszaj, nie chce mieć z Tobą już nic wspólnego :-)


- Terminator - 11-06-2008 13:52

Czy ja mówie coś złego? Nie tylko mówie, że nie klikałeś nic nawet po rejestracji a ja 15$ wyklikałem. Ale ok. Koniec rozmowy na ten temat.