Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Jak się przygotować na restock? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Jak się przygotować na restock? (/Temat-Rozwiazane-Jak-sie-przygotowac-na-restock-2270)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Jak się przygotować na restock? - Artur1995Zdw - 25-02-2010 23:40

Witam!
Jest to mój pierwszy restock (poprzednie ominąłem, bo nie miałem PTZ) i nie wiem jak się na niego przygotować.
Lockerz podało, że odbędzie się 26 lutego. Podadzą godzinę albo chociaż porę?
Mam mozille (bo mam jakiś problem z Google Chrome) i ustawionego autofilla.
Mam też taki skrypt, który odświeża stronkę co jakiś czas i sprawdza czy zaszły jakieś różnicę (nie pamiętam jaki). Jeśli ustawię go na co minutę to nie dostanę bana?
Sprawdzać stronę http://ptzplace.lockerz.com/ ?
Po prostu włączyć mozillę, autofilla i ten skrypt i czekać? Jak skrycpik mnie zaalarmuję wchodzę na stronę i co jest dalej? Najpierw się loguję, później wybieram nagrodę, reedem now i uzupełniam autofillem?
Proszę o pomoc Wink


RE: Jak się przygotować na restock? - Alcor - 25-02-2010 23:44

Za ten skrypt co odświeża stronkę można dostać bana. Wystarczy autofill + forum i masz zapewnioną nagrodę. Big Grin


RE: Jak się przygotować na restock? - Artur1995Zdw - 26-02-2010 00:09

Aha Big Grin
Pilnować shoutbox'a i zrobić TS'a?
Ale cały dzień tak nie wyrobię! ;D Mam parę spraw do załatwienia ;/


RE: Jak się przygotować na restock? - Alcor - 26-02-2010 00:13

Tak, pilnuj sb i ts'a, a na pewno nie przegapisz restocka. Jednak nie ma co siedzieć przy lockerz cały dzień, wystarczy że będziesz przy kompie tak od 20:00. Smile


RE: Jak się przygotować na restock? - Artur1995Zdw - 26-02-2010 00:18

Aha thx Wink
A co d otego skryptu co stronkę odświeża.
Przecież oni tego nie mogą wykryć.
Chyba, że ustawię na odświeżanie co 10 sekund.
Jakbym zrobił np. dwa takie same podpunkty do sprawdzania ale jeden na 15 minut, a drugi np. na 7 to co 7.5 minuty stronka by się odświeżała i raczej by mi nic nie zrobili no nie? Big Grin


RE: Jak się przygotować na restock? - Alcor - 26-02-2010 00:20

Oni po prostu widzą co ile odświeżasz strone, a taki program robi to co ileś tam sekund, zawsze równo, więc łatwo to wykryć. Pare osób już dostało za to bany, więc nie radze. Tongue


RE: Jak się przygotować na restock? - Artur1995Zdw - 26-02-2010 00:31

oki thx Wink
Jeszcze tylko pytanko.
TS3 mam ale nie mogę się połączyć z serwerem lockerz-forum
W addres daję
91.121.223.92:8767
port
8767
hasło
lockerzpl
i nie działa ;/


RE: Jak się przygotować na restock? - Alcor - 26-02-2010 00:34

Zrób tak jak jest w tym poradniku - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=828


RE: Jak się przygotować na restock? - Artur1995Zdw - 26-02-2010 00:45

Wszedłem na serwer ale nie mogę znaleźć kanału lockerz :/ Przejrzałem 2 razy wszystko.


RE: Jak się przygotować na restock? - Alcor - 26-02-2010 00:46

Musi tam być, poszukaj jeszcze raz. Ale jeśli nie znajdziesz to zagadaj do Admina na pw. ;P