Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]e-mail od Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]e-mail od Lockerz (/Temat-Rozwiazane-e-mail-od-Lockerz-2268)



[Rozwiązane]e-mail od Lockerz - Vesperus - 25-02-2010 23:03

Jestem kompletnie zielony i nie wiem czy tak ma być jak jest

A mianowicie mam od 3 dni Z-LIST przysłali e-maila żebym zaktualizował dane a teraz przyszła taka wiadomość czy to normalne ?

Dear Lockerz Member,

In the e-mail Z-List confirmation sent yesterday there was a typo in the first paragraph stating that there were 'not' going to be lots of benefits. Please accept our apologies. Being Z-List members you will be enjoying tons of benefits exclusive to Z-Listers.

An updated message is below.

Regards,
-Lockerz Crew


RE: e-mail od Lockerz - Alcor - 25-02-2010 23:08

Do pierwszego paragrafu wyslanego wczoraj potwierdzenia dotyczacego statusu Z-List wkradł sie blad, wedlug ktorego nie odczujecie zadnych korzysci z uzyskania Z-Listera. Przyjmijcie nasze przeprosiny. Poprzez bycie Z-Listerem odczujecie wiele przywilejow, dostepnych tylko dla tej grupy uzytkownikow. Uaktualniona wiadomosc znajduje sie ponizej.

Tłumaczenie by Reedo


[Rozwiązane][Rozwiązane]e-mail od Lockerz - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.