Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Click-Cents.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] Click-Cents.com (/Temat-PLACI-Click-Cents-com-22455)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


- JereManU - 28-05-2008 22:23

Tomikus, zauważ jeden aspekt. Admin 07bux dodał mi moich refków, a Admin c-c nie.
A aby inwestować, trzeba mieć z czego. Osobiście wolę wydać 10zł na reklamę i 25 refów niż 30$ na 35 poleconych.


- evolucja - 29-05-2008 08:06

tag powinien być zmieniony na SCAM.. i nie zgadzam się z tobą Tomikus.. co z tego, że płaci, jak nawet refków nie idzie kupić?!
wczoraj kupiłem 5, dzisiaj dostałem wiadomość:
Cytat:Hello,

I have refunded your 5 referral purchase because the 5 referral isn't
working correctly. please choose any of the others, 35 referrals, 100
referrals or the 500 referrals

Kind Regards
Chas

cóż.. widać, że admin nawet zarobć nie chce :lol: SCAM- jak nic :-x


- Tomikus - 29-05-2008 10:17

dobra piszę w tym temacie ostatni raz:
Róbta co chceta, dla mnie możecie nawet ten topic wywalić :-)
Pozdrawiam


- rafki - 29-05-2008 11:11

[quote:-|bfb1ed156="evolucja"]tag powinien być zmieniony na SCAM.. i nie zgadzam się z tobą [b:-|bfb1ed156]Tomikus[/b:-|bfb1ed156].. co z tego, że płaci, jak nawet refków nie idzie kupić?!
wczoraj kupiłem 5, dzisiaj dostałem wiadomość:
[quote:-|bfb1ed156]Hello,

I have refunded your 5 referral purchase because the 5 referral isn't
working correctly. please choose any of the others, 35 referrals, 100
referrals or the 500 referrals

Kind Regards
Chas[/quote:-|bfb1ed156]

cóż.. widać, że admin nawet zarobć nie chce :lol: SCAM- jak nic :-x[/quote:-|bfb1ed156]

zgodze sie. dac scam i tyle. przeciez ptc opiera sie glownie na refkach... Wink


- evolucja - 29-05-2008 12:44

Tomikus napisał(a):dobra piszę w tym temacie ostatni raz:
Róbta co chceta, dla mnie możecie nawet ten topic wywalić :-)
Pozdrawiam
ale nie o to chodzi.. może ty jesteś szczęśliwy bo kupiłeś 100 czy tam ilu refków i ci wypłaca.. nie oznacza to, że nie powinieneś wypowiadać się w tym temacie co ty sądzisz o tych "ruchach" admina. Dla mnie zablokowanie kupna 5 refków to dosłownie przesada..


- Tomikus - 29-05-2008 12:48

jeżeli CI kase zwrócił a nie połknął to znaczy, że coś w tym jest
poza tym, 5reffpack jest najmniej opłacalny i rzadko kiedy się zwraca, więc może nawet dzięki Niemu nie wyrzuciłeś pieniedzy w błoto
a co do takich rzeczy to jeśli on uważa, że nie chce miec takich małych paczek, to przeciez to jego problem i jego bux


- evolucja - 29-05-2008 12:53

to dlaczego nie wywali całkiem paczki 5 refków a jedynie zwraca pieniądze zachęcając do kupna większej paczki? :->

tego nikt nie wie.. za takie ruchy pomimo płacenia tag "SCAM" jest jak najbardziej zasłużony.


- Tomikus - 29-05-2008 12:56

evolucja napisał(a):tego nikt nie wie.. za takie ruchy pomimo płacenia tag "SCAM" jest jak najbardziej zasłużony.

Twoja opinia
jak dla mnie scam to taka firma która kradnie, no ale to pewnie pojęcie względne z tego co widzę
i uwierzcie, dla mnie możecie to otagować jak Wam się tylko podoba :-)


- JereManU - 29-05-2008 19:20

Każdy kto się pode mną zapisał, poproszę o nick w tym programie... Oprócz Tomikus'a i Audia4. ;-)
Postaram się jeszcze raz napisać do Admina...

Edit: 777 post! :idea:


- Tomikus - 29-05-2008 19:33

http://click-cents.com/purchase5.php
usunął tą opcję