Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NOWY]Buxear - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [NOWY]Buxear (/Temat-NOWY-Buxear-22452)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


- DSTR - 14-07-2008 11:10

O nie Undecided tylko nie to :-P znów strace refków :!: Ah tam, takie życie :-| będzie trza inwestować w co innego...

PS. Ale mi komiks wyszedł...


- Marszalll - 16-07-2008 12:02

zlecał ktoś w terminach od 1 do 8 lipca?


- rafki - 16-07-2008 12:06

ja 25czerwca zlecalem, i nic... :-(
nie wierze juz tej firmie - po prostu nie maja kasy, daja duz reflinkow tylko z tego zarabiaja marne grosze i dopiero wyplacaja... :lol:


- Marszalll - 16-07-2008 12:11

ja tam zleciłem 8 więc sie ja na razie nie gorączkuję o tą wypłatę :idea:
Ale dostać to ja ją bym musiał w przyszłym tygodniu.... :?:
(codziennie klikam we wszystkie reklamy(słyszałem ze to tez ma znaczenie)) :-?


- rafki - 16-07-2008 12:14

MarSZaL napisał(a):(codziennie klikam we wszystkie reklamy(słyszałem ze to tez ma znaczenie)) :-?

to chyba wlasnie zle dla admina, bo ty robisz wiecej kasy... :idea:


- Marszalll - 16-07-2008 12:38

rafki, chodziło mi o to, że zdarzały mi sie anulowane wypłaty z powodu zbyt małej aktywności...


- DSTR - 16-07-2008 12:42

Ja zlecałem wypłatę 3 lipca... Wypłaty trwają 3 tygodnie, czyli mam czekać do jutra... Ty MarSZaL do 22 a rafki powinien już dostać wypłatkę 9 lipca... Admin od 10 dni nie wypłacił ani razu - może ma wakacje? Cierpliwości...


- Pogrebniak - 16-07-2008 12:52

ja zleciłem 16 czerwca, po czym 10 lipca mam w historii że niby mi wypłacił, napisałem do niego kilka PM, 2 razy napisałem na forum i nic, zero odzewu, do tego ten SPAM na poczcie :-| już chyba dostałem 5 wiadomości od niego gdzie prosił mnie bym się regnął pod nim do Neobux, najwyraźniej chce sobie jeszcze trochę zarobić zanim się zwinie, nawet odpisałem mu czemu jeszcze nie dostałem kasy a ten znowu zaczął mi wysyłać że wygrał jakieś 900$, pokazał mi statystyki konta na których było 19tys$ i chciał bym się zapisał pod nim ->frajer jeden :evil: a to że Buxear niedługo przestanie istnieć to chyba nikt nie ma wątpliwości, ja na szczęście nie inwestowałem tam, ale kasy od nich już nie oczekuję-bo wiem że i tak jej nie dostanę :-|


- Marszalll - 16-07-2008 12:55

A wie ktoś kto jest adminem... i czy prowadził jeszcze jakieś inne firmy??


- rafki - 16-07-2008 12:56

admin to chyba jakis dzieciak z wschodu, bo ten jego angielski powala na nogi... :mrgreen:
i raczej nie mial innych buxow, bo by bylo wiadomo z reklam albo z forum