Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM]3Day Finance - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [SCAM]3Day Finance (/Temat-SCAM-3Day-Finance-22364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- kactuzz - 26-06-2008 10:11

Evolucja przestań już pieprzyć o tym shackowanym ap bo mnie to już zaczyna co najmniej wpierdzielać.
Nie rób z siebie dorosłego na siłe bo Ci to nie wychodzi.

No a 3df to już podziękujemy, trudno, dobrze, że nie zainwestowałem więcej.


- travispl - 26-06-2008 10:50

evolucja, Właśnie, nie warto zaśmiecać tematu TWOIMI postami. Ciągle chwalisz się ile sobie zarobiłeś, bądź w przypadku tematu 07bux.net co parę postów pisałeś że czekasz już XX dni na wypłate i że ciągle jej nie dostałeś.
Ja uważam że takie chwalenie się do niczego nie prowadzi.
Tego 110$ i tak ci nie wypłacą. Napewno wpłaciłeś tam np. 200$ na jakiś plan z twojego
evolucja napisał(a):zablokowanego konta AP...

I kto tu teraz pisze głupoty!!
Pisałeś nawet, że jeśli byłby to Tomikus to byśmy mu pogratulowali. Widocznie chłopak miał szczęście i podzielił się z nami informacją kiedy dostał wypłatę. Co innego jeśli ktoś robi to nagminnie!!

Pozdro :-)


- evolucja - 26-06-2008 11:44

kactuzz i travispl, http://images27.fotosik.pl/236/e76e0a8c9b2bb9de.jpg
i dalej mówcie, że ukradłem 'miliony' z konta maxbuxa..

travispl napisał(a):Ciągle chwalisz się ile sobie zarobiłeś
gdzie? PYTAM SIĘ GDZIE!? Znajdź mi te posty i pokaż gdzie się chwalę ile zarobiłem!

travispl napisał(a):w przypadku tematu 07bux.net co parę postów pisałeś że czekasz już XX dni na wypłate i że ciągle jej nie dostałeś.
kurwa- bo tylko tak mogę wyrazić to co teraz czuję! znajdź 1 POST GDZIE TAK NAPISAŁEM!!!

travispl napisał(a):Napewno wpłaciłeś tam np. 200$ na jakiś plan z twojego
tak... wpłaciłem! szczególnie, że konto jest zablokowane!!

travispl napisał(a):Co innego jeśli ktoś robi to nagminnie!!
proszę cię! ZNAJDŹ MI TE POSTY!


- Sniechu - 26-06-2008 11:48

Kactuzz, Travis i Evo - Przestańcie się już kłócić, albo zróbcie osobny temat w SPAMIE Undecided

Proponuje zmienić tag na SCAM


- evolucja - 26-06-2008 11:52

Sniechu, zgodnie z informacją którą podałem w rzekomo "chwalącym się poście" napisałem do nich zapytanie kiedy dostanę wypłatę z elementami które czasami mogą zdziałać cuda :-)


- Sniechu - 26-06-2008 11:58

Więc jest jeszcze nadzieja? Bo np. goldeninvest się już niestety zwinęło :roll:


- evolucja - 26-06-2008 12:00

Sniechu, podwyższył minimum wpłaty do 10$.. więc albo zbiera kasę i się zwija albo będzie jeszcze trochę wypłacał. Zobaczymy czy odpisze na wiadomość.


- braders2 - 26-06-2008 12:07

evolucja napisał(a):braders2, proszę... skończ już. Jak masz jeszcze do mnie cokolwiek to proszę PW, bo nie warto zaśmiecać tego tematu takimi postami..

Czy ci co zlecali wypłatę w 3df wpisywali coś w "comment"?

Chłopie nie mam nic do Ciebie. Tylko zmien swoj charakter i podejscie do ludzi i zycia :-)


- krzysiek349 - 26-06-2008 12:33

Eh wczoraj o 11 zleciłem wypłate i jeszcze jej nie dostałem więc lipa


- braders2 - 26-06-2008 12:34

ja już w tej firmie czekam na wypłatę od 3 dni więc też narazie lipa :evil2: