Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PW od jednego użytkownika. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: PW od jednego użytkownika. (/Temat-PW-od-jednego-uzytkownika-22363)



PW od jednego użytkownika. - audia4 - 19-05-2008 13:50

To dzisiaj dostałem od użytkownika sarevok.

Kod:
czlowieku, moze zamiast pisac 'nie ten dzial' nic nie wnoszace do tematu w kazdym nowym topicu, napisz do jakiego dzialu mamy go przeniesc, albo sam go przenies, bo taka postawa moderatora jest conajmniej zalosna


Po 1. jak byś czytał regulamin działu Aukcje - zapis to byś wiedział czego nie ten dział
Po 2. Nie mam w tym dziale moda abo to przenieść
Po 3. Na pierwszy rzut oka widać że te tematy są do działu Oferty
I jeszcze mogłem się czepiać bo nie wszyscy zołożyciele tematu nie mają powyżej 10 regulamiowych postów.

Dziękuje


- makaj - 19-05-2008 14:16

Hmm, z zasady prywatnych wiadomości się nie ujawnia. A jak widzę w tym przypadku spokojnie mogłeś odpowiedzieć tylko jemu, nie wiem po co to upubliczniasz.
Przecież nikt inny nie ma do Ciebie pretensji, więc nie musisz się tłumaczyć na forum ogółu.


- audia4 - 19-05-2008 14:17

no wiesz ale parom osobą też napisałem że nie ten dział więc "dmucham na zimne ". Żeby nie było problemów.