Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Foxcash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Foxcash (/Temat-Foxcash-22338)



Foxcash - wkl - 18-05-2008 10:23

Od 2 tygodniu tocze walke z foxcash ...

Pewnego dnia nie moglem sie zalogowac na konto, pisalo ze podaje zle haslo, gdy chcialem wzisc przypomnienie haslo wyskoczylo mi ze nie ma takiego maila ... a wiec napisalem do admina. Po 5 dniach dostalem odpowiedz:

"Your account has been banned for multiaccount"

Tylko w tym problem ze ja mam 1 konto. Nigdy nigdzie nie tworzylem multikont

Odpisalem adminowi ze mam stale IP i ze nigdy nie tworzylem multikont i ze ejst to jakies nieporozumienie.

Odpisal ze sprawdzi moje konto, a po 4 dnich dostalem odpiwedz:

"Your account has been banned for multiaccount"


Sad Sad Sad Sad
A najgorsze jest to ze na koncie mialem juz ok 20$ i 20 refkow. Dostaelm z tej firmy juz 2 wyplaty.

jak myslicie co moge jeszcze zrobic ??????????????????


- makaj - 18-05-2008 10:35

Zrobić już niestety nic nie możesz...


- wkl - 18-05-2008 10:39

ehhh ... ale nie rozumiem tego... przeciez nie mam multikont ....


- krolu116 - 20-05-2008 21:33

I takim sposobem kolejny bux zarobił 20$ :-|


- makaj - 21-05-2008 05:06

Nie zarobił, tylko nie stracił...


- dzelagr - 06-06-2008 19:23

mi też kiedyś przyszło że korzystam z Autoclickera i żebym napisała do Admina jeśli mam dowody że nie mam Autoclickera. Nie wiedziałam co napisać i jak to pokazać że sama klikam, i nic nie pisałam :-) to było jakiś miesiąc temu. a teraz już jest wszystko ok :mrgreen: może się rozmyślił albo stwierdził że jednak nie jestem botem :idea: