Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bux3 też ?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: bux3 też ?? (/Temat-bux3-tez-22320)

Strony: 1 2


bux3 też ?? - jaskowice1 - 17-05-2008 12:55

Witam

Tutaj jaskowice1, znany na oficjalnym forum bux'a3. Coś mnie niepokoi w bux3, napisałem do nich koło tydzień/dwa tygodnie temu wiadomość kiedy dostanę wypłatę bo już czekam 74 dni, teraz tych dni jest więcej około 80, a wypłaty nie widzę, a oni odpisali mi wtedy że używam proxy, co jest nieprawdą, nigdy nie używałem czegoś takiego, ani nie klikałem przez autoclickery, więc napisałem do nich do supportu wczoraj taką wiadomość :

Cytat: Hi

I wrote such a message recently to the support act to you:

Quote:
Hi

I have the Reverence question, I wrote recently to the support act what I am happening with my payment and I got an answer, that I was using proxy - it is it's not true, I never used proxy to bux and never in the past now I not even broke TOS. Once I have only gone at my friend and at school bux3 up in order to check statistics.

I am waiting for the response


you answered with such a message:

Quote:
I closed your previous ticket unintentionally just so that you know. I have contacted the main admin to look into the situation so that we can come to understand the reason why your account was flagged down. We will contact you within a few days concerning this.

Best Regards
Bux3 Support


so I am waiting on of you contact to me...

I wrote that message of about two weeks to you to it and until now I am waiting for the contact from you :/

oni odpisali :

Cytat:Resubmit your payment. Plus if you login to alot of accounts from the same ip address this will mark your payout as cheating.
World Bux
http://www.world-bux.com

na co ja odpisałem :

Cytat:I am already awaiting days for the payment round about 80, so repeating demanding the payment is of senselessness? I want to know when I will get the payment, because regulation there are 60 days for ordinary users, and I just so I am, so when I will get the payment?

I am a bux3 user.

I am waiting for the response

Czyli krótko mówiąc, czekam na wypłatę około 80 dni, regulaminowe jest 60, pisałem do nich do supportu kilka razy a oni tłumaczą, żebym ponowił zażądanie wypłaty :/ Co jest bezsensu...

Czekam na waszą opinie na ten temat


- JereManU - 17-05-2008 12:57

Który bux3?


- jaskowice1 - 17-05-2008 12:58

bux3.com - co o tym sądzicie ?


- JereManU - 17-05-2008 13:16

Hmmm... Chamstwo?


- jaskowice1 - 17-05-2008 13:19

No widać, że albo chamstwo, albo scam Undecided :-? :evil: :evil:


- Tomikus - 17-05-2008 13:20

pewnie większa suma, nie? Big Grin
mnie tak bujali 3 miesiące...


- jaskowice1 - 17-05-2008 13:39

no wlasnie nie :/ 35 $ a wypłacili ci wreszcie potem ? ja zażadalem pierwszy raz wyplaty 28 lutego, potem ten incydent z 1 kwietnia i zażadalem drugiego kwietnia no i w sumie czekam 80 pare dni :/


- Tomsh - 17-05-2008 13:41

u niego też już 3 miechy będzie niedługo...
ja też już czekam sporo na swoją wypłate choć to tylko 18$....
nawet nie licze za bardzo że ją dostane i przestałem klikać na 39$...


- jaskowice1 - 17-05-2008 13:48

ja obecnie mam 78 $ a przestałem klikać chyba przy 20 $ a tak to co 10 $ klikam 2-3 ads'y


- Tomsh - 17-05-2008 14:06

nieciekawie to wygląda...
albo mają tyle roboty, albo kończą działalność...

PS.jaskowice, twój nick to nazwa miejscowości ?? :-P