Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Dział z zaproszeniami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Dział z zaproszeniami (/Temat-Zamkniety-Dzial-z-zaproszeniami-2231)



[Zamknięty]Dział z zaproszeniami - joke16 - 25-02-2010 14:15

Uważam że dział z zaproszeniami to tylko niepotrzebny spam ponieważ każdy kto ma konto na forum jest już raczej zarejestrowany na Lockerz, Nowi też bo na forum jak to zwykle przychodzi się coś zapytać w sprawie Lockerz.


RE: Dział z zaproszeniami - Alcor - 25-02-2010 14:40

Ja też tak uważam, tam prawie nikt się nie stosuje do regulaminu.


RE: Dział z zaproszeniami - Sony_st - 25-02-2010 23:04

Najgorsze jest też to że są niektórzy co wejdą do czyjegoś postu i umieszczą tam swoją stronę,
ja też uważam że jest to nie potrzebne Smile


RE: Dział z zaproszeniami - Masochista - 25-02-2010 23:11

ja bym taki reklmowców zbanował :/


RE: Dział z zaproszeniami - freemen11 - 25-02-2010 23:11

No dokładnie i jest też pewnie bardzo nikłe zainteresowanie tymi zaproszeniami.


RE: Dział z zaproszeniami - Kilol - 26-02-2010 00:48

Uważam, że to dobry pomysł. W sumie jest temat - "Problemy z zaproszeniami", ale 90 % userów tego nie widzi.


RE: Dział z zaproszeniami - Admin - 26-02-2010 13:07

Dział zostaje, od kiedy się pojawił nie ma stron z zaproszeniami w innych działach/tematach na forum.
Wierzcie mi że moderatorzy forum mają co robić i znacznie łatwiej jest ogarnąć ten jeden dział, niż moderować każdego pojedyńczego posta gdzie jest strona z zaproszeniami.
Zamykam.


[Zamknięty][Zamknięty]Dział z zaproszeniami - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.