Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bon do KFC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bon do KFC (/Temat-Bon-do-KFC-2227)



Bon do KFC - adamsonm - 25-02-2010 12:14

Dzisiaj znalazłem stronę na której za wyświetlenie strony z naszego linku dostajemy 1 punkt a za 25 punktów wygrywamy bon do KFC 50 zł. Niestety nie wiem czy są wypłacalni ponieważ dopiero dzisiaj to znalazłem. Nie ma co tu więcej pisać.

Link tylko refrencyjny:

http://KFC-bon.pl/

Jak komuś dadzą bon to niech napisze ;P


RE: Bon do KFC - joke16 - 25-02-2010 13:38

Urywek z regulaminu:

[quote]
4.4 Aby zakwalifikować się do konkursu uczestnik musi zdobyć minimum 25 unikalnych wejść na swoją stronę używając w tym celu swojego unikalnego linku.
(...)
5. ZWYCIĘZCA
5.1 Zwycięzcą zostaje osoba która zgromadzi najwięcej wejść oraz poda poprawny adres email.
5.2 Wyłonienie zwycięzcy będzie miało miejsce ostatniego dnia danego miesiąca.

Chyba wszystko jasne.


RE: Bon do KFC - adamsonm - 25-02-2010 17:11

aha, nie mogłem znaleźć regulaminu. czyli kiszka z tym bonem Sad


RE: Bon do KFC - Grand - 25-02-2010 17:18

czytam tytuł Wink miałem pisać że to ściema bo czytałem regulamin Big Grin ale widzę joke mnie wyręczył ;p
tak samo jak bony do MC


RE: Bon do KFC - adamsonm - 25-02-2010 17:45

ale możecie klikać, może będę miał najwięcej wejść Big Grin


RE: Bon do KFC - MalinaJUMPER - 27-02-2010 22:37

Z przykrością informujemy iż zostaliśmy zmuszeni do zakończenia konkursu. Nie będzie on już nigdy więcej wznawiany.

PRZEPROSINY
Chcielibyśmy serdecznie przeprosić firmę AmRest za to, że używaliśmy znaku firmowego KFC oraz wprowadzaliśmy użytkowników w błąd sugerując
im iż nasz konkurs jest organizowany właśnie przez AmRest. Wyrażamy tym samym skruchę i obiecujemy, że nigdy nie powtórzymy już takiego
działania. Zapewniamy tym samym, że wszystkie pozostałości po serwisie tj. baza emaili oraz dane użytkowników zostały bezpowrotnie skasowane.
Wkrótce zostanie również rozwiązana umowa z rejestratorem domen.

Założyciele.
Już po konkursie xD


RE: Bon do KFC - Alcor - 11-04-2010 16:32

Kosz.


Bon do KFC - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.