Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne][skasować] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne][skasować] (/Temat-Nieaktualne-skasowac-22262)



[Nieaktualne][skasować] - BloodAngels - 12-05-2008 20:34

-------------


- JereManU - 12-05-2008 20:35

Zapisany.


- piechu - 12-05-2008 20:37

j awiem czy jest sens robic tyle akcji naraz?


- makaj - 12-05-2008 20:45

Wyczuwam plagiat :-P


- Tomikus - 12-05-2008 20:50

ale ja mam wogóle pytanie, bo dużo tych akcji, więc tylko tu sie spytam. Każdy bux pada, nie ma bata, mało jest takich co nie. Wszyscy będą ładnie klikać, polecam reffpacki, premium, wszystko ładnie pięknie i bux nagle się zamyka, co wtedy? tyle zaangażowanych ludzi i rybka z tego wyszła. Albo drugi wariant, zarobki przy 30 klikających rzeczywiście miłe, z tym, że podzielić je na 30, to grosze, opyla się tyle postów pisać na forum na te akcje?
Pytam z ciekawości, tak jak to widzicie, nie wyśmiewam ani nic, bo pomysł naprawdę ciekawy


- JereManU - 12-05-2008 20:52

Tomikus napisał(a):co wtedy?

Trudno, taka kolej losu w buxach.

Tomikus napisał(a):zarobki przy 30 klikających rzeczywiście miłe, z tym, że podzielić je na 30, to grosze

To 100% refbacku, więc dziennie jakieś 10 centów każdy ma + 5$ z poleconych na dzień.


- mjs17 - 12-05-2008 20:55

to jest bardzo opłacalny interes tylko ze na sam początek będzie trzeba zainwestować w kupno wielu refów a potem to jakoś pójdzie cześć pieniędzy się podzieli a cześć będzie dalej inwestować co daje coraz większe zyski oczywiście jeśli firma nie padnie


- BloodAngels - 13-05-2008 06:49

Cytat:Zapisany.
Dzięki zapraszam następnych.

Cytat:j awiem czy jest sens robic tyle akcji naraz?

Ja robię tą i zobacze jak wyjdzie...

Cytat:Wyczuwam plagiat :-P
Robie to co ty bo mi się spodobało i nareszczcie jest zainteresowanie :idea:

Cytat:ale ja mam wogóle pytanie, bo dużo tych akcji, więc tylko tu sie spytam. Każdy bux pada, nie ma bata, mało jest takich co nie. Wszyscy będą ładnie klikać, polecam reffpacki, premium, wszystko ładnie pięknie i bux nagle się zamyka, co wtedy? tyle zaangażowanych ludzi i rybka z tego wyszła. Albo drugi wariant, zarobki przy 30 klikających rzeczywiście miłe, z tym, że podzielić je na 30, to grosze, opyla się tyle postów pisać na forum na te akcje?
Pytam z ciekawości, tak jak to widzicie, nie wyśmiewam ani nic, bo pomysł naprawdę ciekawy

życie jest brutalne ,trzeba dobrze zaczal i rowniez dobrze wiedziec kiedy skonczyc

Ja mysle uzbieramy do minimum i wypłacimy (kupując przy tym premium)
Jak wypłaci to na 50 refków , a pozniej tylko wypłaty dla nas :idea:

[ Dodano: 2008-05-13, 16:43 ]
Skoro wielmozny pan makaj nie chce miec konkurencji ,bo jest doskonały wiec prosze usunać temat.....


[Nieaktualne][skasować] - Killer - 29-07-2012 08:37

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.