Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[AKCJA FORUMOWA] II - Extra10 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [AKCJA FORUMOWA] II - Extra10 (/Temat-AKCJA-FORUMOWA-II-Extra10-22251)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


- rafki - 17-06-2008 15:29

to sadze:
:mrgreen: :lol: :-?


- piotrek199182 - 25-06-2008 10:15

Moze jakies nowe wiadomości o akcji???


- cpunek - 25-06-2008 10:32

moze napiszesz i pokazesz staty klikow napiszesz kto z akcji jeszcze klika i jak z kasa stoimy ? bo nim sie czegos dorobimy to firma bedzie SCAMem Sad


- makaj - 06-07-2008 09:50

Admin wymienił 5 refów z zerem klików. Ciekawe, czy nowy coś klikną :-)


- JereManU - 06-07-2008 10:01

A jakie są obecne staty? Ile już czekasz na wypłatę tych 23$?


- makaj - 06-07-2008 10:11

Czekamy dopiero miesiąc, zatem jeszcze jeden może zlecieć...
Jak widzę z klikaniem kiepsko, mało osób łapie się na te 70%.
Postanowiłem, że już nie warto inwestować w premium.
Zatem przypominam, jak tylko dostaniemy tą wypłatę, zlecam następną, podliczam kliki i już jest gotowa lista osób, która się nią podzieli. Więc macie może kilka dni, może kilka tygodni. Każdy ma jeszcze szansę nadrobić, żeby nie była na końcu pretensji.


- evolucja - 11-07-2008 13:17

i co z akcją?


- makaj - 11-07-2008 14:39

Właśnie otrzymałem wypłatę, więc czas na małe podsumowanie ;-)

Wbrew pesymistycznym opiniom zarobki nie są aż takie małe, choć oczekiwania mogły być większe. Akcja nie zakończyła się spektakularnym sukcesem z kilku powodów:
1. Brak konta premium, przez co nasze kliki były mniej warte.
2. Zakup niekatywnych poleconych - totalna porażka. Na tej inwestycji tylko straciliśmy.
3. Brak aktywności ze strony użytkowników, czyli poległo główne założenie o wspólnym zarabianiu. Przynajmniej już wiadomo, że do akcji nie można brać każdego...

Otrzymaliśmy właśnie wypłatę:
[Obrazek: extra102_885.jpg]

a następna została zlecona:
[Obrazek: extra10zlecenielb3.jpg]

W tym momencie jesteśmy $11,79 na plusie, a po otrzymaniu wypłaty w puli będzie $34,76 Tą kwotę teraz podzielę.

Aktywność wyglądała następująco:
[Obrazek: extra10afy1.jpg]

[Obrazek: extra10bdp7.jpg]


Przypominam o zasadzie, że w podziale zysku uczestniczą tylko osoby, które wyklikały przynajmniej 70% tego, co osoba najaktywniejsza!
Osobą tą okazałem się ja :-P W związku z tym próg wyniósł... 367
Cpunek miał zaledwie 6 klików mniej ode mnie, więc jak widać kto był aktywny, spokojnie próg mógł osiągnąć.
W podziale będzie uczestniczył również piotrek199182, któremu zabrakło jedynie 15 klików, ale zapisał się, gdy inni mieli już po 100 klików, zatem był jedną z najaktywniejszych osób, został tu przeniesiony z akcji z Buxearnings, gdzie dołożył się do kasy zbieranej na konto premium i w związku z tym postanowiłem go również wynagrodzić, bo na to zasłużył (PS: to nie jest moja rodzina, nie znam gościa :idea: ).

W podziale zysków uczestniczą:

Makaj $7
Mjs17 $7
Cpunek $7
Jacko84 $7
Piotrek199182 $7

Kasa zostanie rozdysponowana po otrzymaniu wypłaty, zatem jeszcze w te wakacje.

Ponadto wwszystkie osoby, które zainwestowały w poleconych, otrzymają już dziś zwrot środków.

Zwrot:

Makaj $6,95
JereManU $1,5
Piechu $1,5
Tomsh $1,5
Mjs17 $1,5
Evolucja $1,5
Audia4 $1,5
Piotrek199182 $1,5
Afeks $1,5
Sarev $1,5
Sebolek321 $1,5


Najlepiej niech każdy poda swój adres AP.

Jak widać, gdyby wszystko wypaliło, choćby zakupieni poleceni by klikali, to zyski mogły by być całkiem zadawalające.
Teraz pytanie co dalej? Oczywiście każdy może klikać dalej. Przy zlecaniu kolejnej wypłaty znów nastąpi podliczenie klików, więc każdy może nadrobić, każdy może stracić...

To narazie tyle ;-) Mam nadzieję, że chociaż część osób będzie zadowolona. Zawsze była to jakaś zabawa :-)


- mjs17 - 11-07-2008 14:49

no szkoda bo mogło być lepiej po prostu troszkę słaba firma jak byśmy trafili na lepszą to byłyby większe zyski ale i tak jest dobrze bo tylko jedna firma wypaliła :-)


- evolucja - 11-07-2008 21:52

ja wiedziałem od początku, w żadnej bux roboty rooniego nie warto się bawić.