Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zleciłem wypłate-->firma padła - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zleciłem wypłate-->firma padła (/Temat-Zlecilem-wyplate-gt-firma-padla-22222)



Zleciłem wypłate-->firma padła - moody - 08-05-2008 13:38

No więc tak: 30 kwietnia zleciłem wypłaty w cash-linkz, buxturk, gpmptc, italianclick, tak się akurat złożyło że wszystkie w 1 dzień. W następny dzień pojawił się problemy: buxturk nie działa, gpmptc nie działa, italianclick - wyskakuje "login incoreccto". Sytuacja conajmniej dziwna, więc pytanie: spotkaliście się z podobną sytuacją, że zlecacie wypłate i firma od razu pada? Jest jakaś szansa że podane firmy wróca i dostanę od nich kase?


- JereManU - 08-05-2008 13:50

X-MoneyMaker.com -tak, ale na drugi dzień powstała.
Poza tym Bux2You.com...


- makaj - 08-05-2008 16:57

Jeśli jeszcze Cię to dziwi to powinieneś się przyzwyczaić, że otzymanie wypłaty z buxa jest zaszczytem Tongue Jeśli jeszcze się nie zniechęciłeś to kiedyś to nastąpi :idea: W każdym razie GPMPTC już nie powróci a w Italianclick admin skasował Tobie konto.

PS: W dwie godziny po zleceniu wypłaty zniknął Agebux, strona, której kiedyś najbrdziej ufałem. Ale cóż się dziwić, każdą czeka taki sam los (los piramidy finansowej).


- moody - 08-05-2008 17:45

Skoro tak to dlaczego sam klikasz w buxach? :-|
No nie wiem bux3, dailyclicks, bux.to...są na rynku dość długo i jakoś się nie zapowiada żeby upadły.


- makaj - 08-05-2008 18:52

Czy trzy na kilka tysięcy to jest dużo?
Dlaczego klikam? Tak naprawdę zaczyna mnie to już męczyć. Nie jestem dostatecznie wyrachowany i bezduszny, żeby w pełni trzepać kasę. Ja potrafię zdobyć trochę poleconych i przez to mogę dobić do wypłaty i zarobić. Ale poszkodowany jest tu samotny klikacz, który osiągnąć minimum przed zniknięciem firmy nie ma szans. Tak jest niestety w życiu, że wielu robi na niewielu... nie czuję się z tym do końca w porządku. No i jest to nieustanna praca. Jedne firmy upadają ale pojawiają się nowe i znów trzeba je promować i zdobywać poleconych. I tu znów mamy mydlenie oczu: "świetna firma" "dobre warunki" a przecież mamy świadomość, że i tak zarobi tylko mała część zarejestrowanych osób, mały ułamek naszych poleconych. Jednak każdy myśli tylko o swoim interesie.
Większość firm na początku płaci i całą filozofią jest załapać na pierwsze wypłaty. Oczywiście można wypłacać refback i to jest jedyna nadzieja na realną kasę dla samotnego klikacza, chociaż gdy firmy padają to może splajtować polecający, gdy sam nie dostanie wypłaty, a musi wypłacić kasę poleconym. Mogę tu podać przykład mrw111, który płacił za klikanie w Italianclick i cytuję " Płacę za klikanie u mnie w italianclicks:-) Bez względu czy wypłacą czy nie..Najwyżej będę stratny." Nałapał poleconych, a jak przyszło co do czego to " Od teraz będę wypłacał wszystkim jeśli dostanę wypłatę", " Jak wypłacą to każy dostanie pieniądze." i "Sorry wielkie. Prawie każdy ma na wypłatę...Przez program parterski straciłem trochę kasy i aktualnie mam kilka groszy na paypal" (sorry Mrówa, to nic osobistego, daje tylko przykład z życia ;-) ).
Ogólnie zdobywanie poleconych to nie jest czysta gra, jak ktoś ma poczucie uczciwości to to rozumie :-P Ja w swoim programie partnerskim oferuję realne warunki. Wiem, że mógłbym bardzo dużo naobiecywać i złapać o wiele więcej poleconych a potem się z tego wycofać, zresztą pasowałoby to do tego biznesu. Ale wolę być słowny i uczciwy.
Większosć z Was jest bardzo młoda i chce jedynie dorobić kilka dolarów do kieszonkowego, a cała reszta ma znikome znaczenie, więc te całe wywody nie mają większej wagi :-)
Dosyć tej tyrady, idę sobie poklikać :-P