Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] (/Temat-Prosby-o-zaproszenia-na-lockerz-maile-Sprzedam-2217)

Strony: 1 2 3


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Bolt - 14-05-2010 16:20

Ludzie, nie panikujcie, trzeba trochę poczekać, przecież on najpierw musi namówić swoich userów do rejestracji, co nie jest takie łatwe, poza tym z tego co pamiętam to chyba ta kasa, którą paypalem płacicie idzie do Admina, bo Killer kupuje u nas reklame w adtaily. Sam zamawiałem 23 maile i 22 szybko zostały zaakceptowane, na 1 czekam ale to już drobny szczegół, że nie opłaca się nawet upominać Wink


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Troublemaker83 - 15-05-2010 08:25

Bolt tyle że ja czekam od końca marca... Może moderatorów traktuje inaczej :/


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Bolt - 20-05-2010 13:11

Btw maile zamawiałem jak nie miałem jeszcze moda Tongue Poza tym może Killer ma pw zapchane, napisz mu na maila lub szukaj go na ts'ie/sb


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Troublemaker83 - 21-05-2010 17:39

Jeżeli uzytkownik ma zapchane pw to wyskakuje informacja, że na pw nie można wysłać więcej wiadomości...


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Sportomaniak - 24-05-2010 03:38

Ktoś tu kogoś zrobił w konia Huh


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - gary126 - 24-05-2010 10:14

kupię 10 ludków pisz na pw


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - adameko999 - 04-06-2010 17:48

Czekam na twoja odpowiedzUndecided


Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Roben - 30-07-2012 11:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.