Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] (/Temat-Prosby-o-zaproszenia-na-lockerz-maile-Sprzedam-2217)

Strony: 1 2 3


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Yanke$ - 09-03-2010 16:39

Ja również chcę zamówić 20 znajomych pewnych. Interesuje mnie przelew. Poszło PW - proszę o odpowiedź. P0zdr0.


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - michallock - 09-03-2010 16:50

ludzi a ja mam również pewniaków z moich stron i sprzedaje tylko 80 gr za jednego
jezeli ktos chetny to pisac 13781539


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - pawliszon - 09-03-2010 16:51

(09-03-2010 15:04)Bolt napisał(a):  Jak to nielegalne? Po prostu namawia użytkowników forum żeby się nam zarejestrowali w zamian za to że my płacimy? Widzisz tu coś nielegalnego?

Być może źle go zrozumiałem. Sądziłem, że raczej sprzedaje emaile forumowiczów bez ich wiedzy i zgody (bo napisał, że część emaili nie jest pewna), a handlowanie danymi osobowymi jest nielegalne Smile Ale tak tylko pytam.


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Yanke$ - 11-03-2010 16:06

Napisałem PW i do dzisiaj nie odpisał.. taka umowa ! ;/


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Killer - 23-03-2010 12:48

Siemanko juz jestem, pare dni mnie nie było.(jednak z wszystkich umów się wywiązałem więc nikt nie musiał czekac na zapro, a na pw juz odpisałemSmile )

Oferta z mailami jak najbardziej aktualna
*pewne emaile zalozone przez moich forumowiczów 1 zł sztuka
*prosby o zaproszenia 0,50gr (nie moge wtedy zagwarantować że ktoś na 100% wejdzie).

Jeśli wciąż jestes zainteresowany napisz na priv ile maili potrzebujesz i jaki rodzaj zapłaty wybierasz paypal czy przelew bankowy.

Pozdrawiam
Killer


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Sony_st - 04-04-2010 18:49

sprawdź PW Smile


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - paskur - 11-04-2010 17:31

Jestem zainteresowany kupnem, sprawdz wiadomosc


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - satan9 - 11-04-2010 18:01

kupie 10 zapow po 0,50gr czekam na PW


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - adameko999 - 07-05-2010 21:40

Takze jestem zainteresowany, sprawdz pw.


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Troublemaker83 - 11-05-2010 09:43

UWAGA!!!
Nieuczciwy sprzedawca!!!
Kupiłam 20 pewnych maili. Nikt się nie zarejestrował!!!
Pisałam do Killera na PW niestety żadnej reakcji...