Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] (/Temat-Prosby-o-zaproszenia-na-lockerz-maile-Sprzedam-2217)

Strony: 1 2 3


Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Killer - 25-02-2010 09:47

Witam,
na forum już sprzedałem ponad 50 maili. Maile generuje z mojego forum- jego userzy robia dla mnie konta,
1 mail to 0,50 gr przeważnie wszyscy się logują jednak wiadomo że czasem zdaży się że nie każdy. W ofercie mam również 100%towe maile w cenie 1 zł za sztukę - wtedy za zarejestrowanie się płace moim ludzią na forum specjalnymi punktami - dlatego zawsze się rejestrująSmile co daje 100% gwarancje na punkty dla Ciebie.

Osoboście tej kasy nie potrzebuje, bo i tak wydaje ją na reklame strony w adtaily, możemy się ugadać co do konkretów - pisać na priv jeśli brakuje Wam do z lista bądź do ulubionej nagrody.

KILLER


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Killer - 27-02-2010 18:57

osobom ktore zakupily zaproszenia sukcesywnie wysylam maile prosze wszystkich o cierpliwosc mam zamowienia na ponad 50 maili zajmnie to 3-4 dni max


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Mattix - 27-02-2010 19:43

Przepraszam za moją niecierpliwość Wink
Zakupiłem u Pana pakiet 14 e-mail 'i, czyli mogę liczyć iż dojdą za około 2-3 dni ?


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Killer - 03-03-2010 10:25

akcja wznowiona (od jutra mam urlop) sprzedałem już ponad100 maili


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - kowallinioo - 04-03-2010 18:07

siema jestem zainteresowany 10mailami(tymi pewnymi) lecz jak z platnoscia??


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Bolt - 06-03-2010 12:33

też o to pytałem... Wyręczę Killera i ci odpowiem: Paypal lub przelew bankowy Tongue


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Radek256 - 09-03-2010 08:28

(25-02-2010 09:47)Killer napisał(a):  Witam,
na forum już sprzedałem ponad 50 maili. Maile generuje z mojego forum- jego userzy robia dla mnie konta,
1 mail to 0,50 gr przeważnie wszyscy się logują jednak wiadomo że czasem zdaży się że nie każdy. W ofercie mam również 100%towe maile w cenie 1 zł za sztukę - wtedy za zarejestrowanie się płace moim ludzią na forum specjalnymi punktami - dlatego zawsze się rejestrująSmile co daje 100% gwarancje na punkty dla Ciebie.

Osoboście tej kasy nie potrzebuje, bo i tak wydaje ją na reklame strony w adtaily, możemy się ugadać co do konkretów - pisać na priv jeśli brakuje Wam do z lista bądź do ulubionej nagrody.

KILLER

Ja chcę 15 maili tych po 50 groszy


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - pawliszon - 09-03-2010 12:53

A to nie jest nielegalne ?Tongue


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - Bolt - 09-03-2010 15:04

Jak to nielegalne? Po prostu namawia użytkowników forum żeby się nam zarejestrowali w zamian za to że my płacimy? Widzisz tu coś nielegalnego?


RE: Prośby o zaproszenia na lockerz ! - maile [Sprzedam] - kubawodzu - 09-03-2010 16:35

killer nie zapominaj o mnie i odezwij się.