Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - Papass - 07-05-2013 11:32

Czy przy wykonywaniu ofert Mobile także musimy klikać pomarańczowe reklamy, żeby otrzymywać neocoins, czy to ma się tylko i wyłącznie do naszych poleconych?


RE: [PŁACI] neobux.com - marrasek - 07-05-2013 11:34

Dzieki za pomoc. Jeszcze nasuneło mi sie jedno pytanie, a mianowicie, czy jak czekaliscie na swoje punkty, mieliscie status open i od razu solved czy przez kilka dni utrzymywał sie status pending ? / chyba to nie ma wplywu Papass na siebie, i przyznaja niezaleznie.


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 07-05-2013 11:40

Cytat:Czy przy wykonywaniu ofert Mobile także musimy klikać pomarańczowe reklamy, żeby otrzymywać neocoins, czy to ma się tylko i wyłącznie do naszych poleconych?

Nie jest to oficjalnie potwierdzone i pewnie nie będzie, ale Ci co nie klikają pomarańczowych reklam skarżą się, że nie dostają neocoins. Poczytaj forum.
Aktywni są obsługiwani w pierwszej kolejności.

@marrasek

Nie wiem o co pytasz. Co ma status pending na naszym koncie neo do statusu zgłoszenia na stronie matomy (open/solved) ?


RE: [PŁACI] neobux.com - marrasek - 07-05-2013 12:07

NIe chodzi mi o status pending na koncie w neo ,na stronie matomy gdzie możemy dodawać tickety są statusy zgłoszenia. I pytam o ten status, bo wcześniej po rozpoczęciu zgłoszenia miałem status open aż do czasu gdy przyznali punkty i miałem solved close , lecz teraz po kilkudniowym statusie open, mam pending, i teraz nie wiem czy ekipa matomy czeka na jakiegoś maila ode mnie czy co, bo ani nie napisali nic, ani też nie zmieniają na status close solved.


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 07-05-2013 18:27

...


RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 07-05-2013 18:38

Taka ciekawostka, która zauwazylem :
Czasem jak wynajmuje sie refów, trafia sie ref, ktory jest "goldenem" czyli potrafi kliknac 9 razy na dzien (nawet czasem 10). Jak kazdy ref - po jakims czasie przestaje klikac (bo wiadomo, ze to boty). O dziwo - jak sie go zrecyklinguje - dostajemy refa rowniez "goldena" no i oczywiscie takiego ktory kliknie chociaz troche czesciej Smile
Ot, taka ciekawostka dla osob, ktore zastanawiaja sie czy recyklingowac takich refow, czy trzymac w nadzieji, ze zaczna klikac.

pozdrawiam. Wink


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 07-05-2013 18:48

...


RE: [PŁACI] neobux.com - bodek7654 - 07-05-2013 18:55

kolejne 100 refow kupione , jak narazie dzieki klikom wychodze na czysto po sesji bede siedzial na neobuxie duzo wiecej a narzie tylko mam czas na pare klikow dziennie Cool


RE: [PŁACI] neobux.com - Damianusix - 07-05-2013 19:38

Na jakich starterach to robicie te oferty?


RE: [PŁACI] neobux.com - Yogii - 07-05-2013 19:50

a czy na redbulowych/virginmobile starterach wchodzą oferty??