Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 06-05-2013 18:32

Tak to jest jak się ino na neobux'ie siedzi i ludziom na GG non-stop pomaga Big Grin


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 06-05-2013 18:42

A tak serio to bez codziennego 3-4 godzinnego pisania i reklamowania bloga, zamiast 15-20 dziennie rejestruje się tylko 5.
Długo by jeszcze tłumaczyć.
Ogólnie to przez mojego dostawcę internetu, który przez 3 dni mówił mi "za pół godziny u Pana będę".
Dziś powiedziałem mu przez telefon, że jak go nie będzie do 18:00 to wypie****ę jego modemy przez okno i wezmę neostradę.

- "już jadę!"
i tamdammm tak oto wróciłem z odwyku.


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 06-05-2013 21:50

pytanko jeszcze jedno mam jak robie zadania z inego numeru telefonu to moge korzystac z tego samego meila


RE: [PŁACI] neobux.com - skoczekS1 - 06-05-2013 22:00

Tak możesz

@making - Czy usunąć klienta, który ma 8 klików, ale ostatni raz klikał 8 dni temu? Co ty byś zrobił?

minęło 13 minut - jestem rozczarowany...


RE: [PŁACI] neobux.com - marrasek - 07-05-2013 06:48

Witam, mam takie pytanie, czy w ost dniach, macie też problem ze zliczaniem NC w sekcji mobile ? Zakładam ticket na matomy po kilku dniach przypominam się im że wciąż nie otrzymałem NC i po około dwóch dniach zmieniają status na pending bez żadnej odpowiedzi. Co mogę z tym fantem zrobic? Czekać, pisać do nich, czy jakiś inny pomysł ?


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 07-05-2013 08:40

Czekaj albo upominaj im sie w komentarzu Co drugi dzien...
Mi dopiero dzis zaliczyli oferte z 26 Kwietnia. Maja po prostu przesilenie i tyle..


RE: [PŁACI] neobux.com - vpeersz - 07-05-2013 08:49

Już mi się odechciewa robić tych ofert z matomy. Zrobiłem z 3 i w mailu napisali mi, że zaliczyli a na koncie nic nie ma...


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 07-05-2013 09:09

(07-05-2013 08:49)vpeersz napisał(a):  Już mi się odechciewa robić tych ofert z matomy. Zrobiłem z 3 i w mailu napisali mi, że zaliczyli a na koncie nic nie ma...

Bo jak widza taka sama ilosc na koncie to juz ich po raz drugi nie dodadza Smile


RE: [PŁACI] neobux.com - krzychoos92 - 07-05-2013 10:20

(07-05-2013 09:09)badii napisał(a):  
(07-05-2013 08:49)vpeersz napisał(a):  Już mi się odechciewa robić tych ofert z matomy. Zrobiłem z 3 i w mailu napisali mi, że zaliczyli a na koncie nic nie ma...

Bo jak widza taka sama ilosc na koncie to juz ich po raz drugi nie dodadza Smile

Parę razy pisałem już o tym, ale jak widać każdy musi sprawdzić to na sobie Lol

Ja czekam od 28, ostatnim razem przydzielili mi punkty po 8 dniach.


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 07-05-2013 10:33

Dla mnie dziś zaliczyli ponad 8,500 punktów z personal Big Grin i 14 zadań z refów, także pewnie komuś coś wpadło. Już się bałem, że przestali zaliczać. Mają po prostu dużo roboty.

Traktujcie neobux jako "pracę" dorywczą, nie panikujcie jak nie ma punktów Smile kiedyś dadzą na pewno.