Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - kornela415 - 03-05-2013 17:13

a jesli zrobilam juz jakas oferte,np. love test,ale nie wygasla to moge zrobic ja innym numerem?


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 03-05-2013 17:20

(03-05-2013 17:13)kornela415 napisał(a):  a jesli zrobilam juz jakas oferte,np. love test,ale nie wygasla to moge zrobic ja innym numerem?

A jak wejdziesz to pisze Ci, ze tylko raz mozesz ja wypelnic?
U niektorych jak Matomy na koncie widzi taka ilosc pkt z zadaniem to jedynie pisze maila, a NC nie dodaje:>


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 03-05-2013 18:21

Podbijam, bo ważne info =D

Dla tych, którym skończyły się już oferty Mobile albo czekają na odpowiedź od Matomy i nie wysyłają kolejnych maili mam zadanko do zarobienia dodatkowych ~4k NeoCoins.
Mianowicie : SuperRewards oferuje nam do zrobienia 4 oferty Mobile. Postępujemy tak samo jak z MATOMY. Wypełniamy ofertę, robimy screena, odczekujemy kilkanaście minut i możemy do nich pisać. Jak? Wchodzimy na górze w 'Get Help' i gdy będziemy mieli już Viewed koło tej oferty to klikamy pytajnik. Kontynuujemy i wypełniamy potrzebne pola. Tutaj trudniej jest trochę od nich wyciągnąć NC, ale da się Smile Tekst powinien wyglądać tak :
"Hi. I didn't get NeoCoins for this offer. I did so:
  • 1 step - I clicked offer 'oferta, którą wypełniliście'
  • 2 step - I filled questionnaire.
  • 3 step - I wrote 'Name and Surname', I chose my operator (wpisujecie jaki operator) and I wrote my number telephone.
  • 4 step - SMS came, PIN number : 67142
  • 5 step - I wrote PIN Number and system accepted my PIN number.
  • 6 step - Page showed me inscription 'Dziękujemy' (najczęściej taki jest obrazek z dziękujemy, ale jeżeli macie coś innego to wpiszcie - byle to nie było długie).

I will add a link of proof : TWOJ LINK (uploadujemy go na tinypic.com najlepiej)

Best Regards, podpis"

Po takim formularzu dostaniemy odpowiedź, że NeoCoinsy są przynane. Jeżeli będą pisać i nie będą dodane to sobie przetłumaczycie w translatorze i będziecie wiedzieć o co chodzi. W 'Step 4' zamiast "SMS came" polecam wpisać "SMS came about content : ..." i w miejsce kropek wpisujemy treść SMS'a.

Po otrzymaniu takiej wiadomości od SuperRewards :
"Please provide the exact message you received from the advertiser after entering the given pin number."
odpisujemy :
"Hi.
After entering PIN number, I received a message "Thank you for your registration" (chyba, że macie INNY napis).
Proof : link

Best Regards, podpis."

AAAAAAAAAAA, i bym zapomniał, po napisaniu pierwszego maila po 2-3 minutach przyjdzie wam na pocztę mail od Nich. Musicie przekopiować całą treść tego maila i wkleić go w ten request, gdzie znajdziecie w "Get Help" i znaczek pytajnik.

Jeśli coś będzie nie tak, piszcie tutaj, PW albo na GG://2347409

Służę pomocą. cheers.

PS. [Obrazek: 14ctd75.jpg]


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 03-05-2013 18:47

...


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 03-05-2013 18:51

(03-05-2013 18:47)makingmoney napisał(a):  Miszczu fraudów ile muszę czekać na akceptacje od Matomy? Bo czekam już 5 dni i nic Big Grin

Mnie się pytasz jak ten sposób ogarnąłeś? haha Big Grin

Ja powiem tak :
26 kwietnia wysłałem im maili trochę... Na część odpisali i dodali, na część odpisali, że limit, a cztery chyba zostawili. Od tamtego dnia w komentarzu przy jednym pisałem codziennie, że nie dostałem NC a oni mi dziś przyznali od 26 Smile
Swoją drogą, na drugim mailu wysłałem im wczoraj 6 - połowa jest już dodana, ale maile jeszcze nie przyszły.
MATOMY teraz albo jakieś święta obchodzą (może czczą naszą rocznicę uchwalenia Konstytucji? Big Grin) albo se w kulki lecą, ale spokojnie, dodać dodadzą!

SuperRewards w ciągu 24h na pewno Wam odpisze na maile Smile


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 03-05-2013 22:06

Podbijam po raz kolejny.

Zadanie mobilne SuperReward pt. "Badabee SMS".
Wpisujemy swój nr, przychodzi PIN i potwierdzamy.
Robimy screen-shota, gdzie są te 4 rubryki, po czym klikamy Badabee SMS i tam wtedy robimy screen-shota.

Po kilkunastu minutach piszemy od nich o przyznanie NeoCoins w stylu :
"Hi. I didn't get my NeoCoins! Proofs : link1 and link2.
Best Regards, podpis."

Po tym odpiszą wam, że przyznane, albo że macie zrobić im screena. To wchodzicie na to swoje konto Badabee, robicie tam zrzut ekranu, wrzucacie na hosting i im wysyłacie SS. Dopisują wam i cieszycie się z kolejnych NC!


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 03-05-2013 22:23

...


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 03-05-2013 22:23

(03-05-2013 22:23)makingmoney napisał(a):  Zapodawaj link do bloga Lol

To raczej byłoby samobójstwo =D


RE: [PŁACI] neobux.com - mklimczak23 - 04-05-2013 10:59

30 dni minęło od zdobycia NeoCoins, a tu nadal 'Pending' Sad


RE: [PŁACI] neobux.com - skoczekS1 - 04-05-2013 18:18

neobux chyba świętuje także spokojnie