Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - bodek7654 - 29-04-2013 22:54

czyli praktycznie wyciaga sie srednio 10$ na czysto co miesiac ze 100 refow , a teraz jezeli chodzi o przedluzenie to nie ma jak przedluzac na 2-3 miesiace bo niby za co skoro to nie jest zbyt duzy zysk aby moc sobie na to pozwolic czyli nadal trzeba kupowac za ta sama cene na kolejny miesiac, odkladac kase na gold i wtedy mozna zaczac manewrowac , kupuje sie 100 poleconych a aktywnych jest 50%, przeciez to od razu widac ze po prostu neobux nie daje zarobic , prawda jest wiec ze na buxach 2% osob zarabia a reszta traci czas , woleli by dac tych 50 poleconych po 3x drozszej stawce ale mozna by bylo to jakos obliczyc , ja mysle ze jest to bot albo jakis skrypt do tych poleconych niz prawdzeiwe osoby


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 29-04-2013 22:58

...


RE: [PŁACI] neobux.com - bodek7654 - 29-04-2013 23:40

Ja mimo to w tym baxie mam zamiar selektywnie i sukcesywnie zacząć zarabiac, mój post wyżej to tylko moja opinia otym jak to działa w praktyce, ale mimo wszystko już jest pewniejszy niż formy systemu hyip, mniejszy zysk ale zato pewność że się zarobi i wypłaci, nie miałem na myśli nikogo zniechęcać, bo jest takie porzekadlo jako iż2 żaby w smietanie się topily 1 nic nie robiąc szybko poszła na dno a druga kręcąc się i pluskac utworzyła masło i przeżyła, więc i ja tego się trzymam , jeżeli mój post wyżej został źle zrozumiały to tutaj wyprostowuje


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 30-04-2013 00:30

...


RE: [PŁACI] neobux.com - bodek7654 - 30-04-2013 12:00

dolaczylem do was dzisiaj w koncu mialem problem z weryfikacja payza dlatego tyle totrwalo ale zalatwilem to inaczej i w koncu 100 refow pierwszych zakupionych , zobaczymy jaka bedzie dzisiaj srednia napewno sie pochwale , takze juz na pewien okres bede probowal cos z tego zarobic , Big Grin


RE: [PŁACI] neobux.com - SweetSensi - 30-04-2013 12:25

To daj dziś znać jakie będziesz miał zarobki po dzisiejszym dniu Big Grin


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 30-04-2013 12:53

...


RE: [PŁACI] neobux.com - bodek7654 - 30-04-2013 13:20

programy partnerskie byly , hyip byly , allegro nadal jest , inwestowanie nadal jest wiec teraz czas zobaczyc co tutaj da sie ugrac , za tydzien zakupi sie kolejnych poleconych, i za 2 kolejnych i wtedy bede mogl sie wypowiedziec jak system działa w pratyce , nie nastawiam sie na kokosy bo to tylko bux, ale zajecie trzeba miec


RE: [PŁACI] neobux.com - skoczekS1 - 30-04-2013 14:17

Ja mam średnio z 6 dni 176,6 kliknięć dziennie, według mnie ok, ale jak ktoś oczekuje 400 kliknięć bo tak był napisane w jakimś poradniku to zawiedzie się...


RE: [PŁACI] neobux.com - bodek7654 - 30-04-2013 15:16

mnie by taka srednia bardzo zadowalała Big Grin, trzeba bedzie tez zaczac szukac poleconych trzeba zrobic jakas nagonke , moze nie beda dluzej klikac jak 2-3 tygodnie ale zawsze to cos , a jak kto jest z poleconymi ktorzy maja np konto gold? dostaje sie tez wiesze stawki czy jest liczony jak zwykly ref ?