Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



- Sniechu - 05-08-2008 20:08

Mógłbym właściwie powierzyć konto mojej siostrze, na wakacje nie jedzie i IP też ma inne, ale jest jeden problem - ona ma tam konto i to pode mną... Czy jakby przestała dzisiaj klikać i była nieaktywna przez 2 tygodnie to mogłaby się zalogować jako ja i klikać bez konsekwencji kasowania konta itp.?


- DaGoor - 05-08-2008 20:26

Lepiej nie daj siostrze konta. Ja sie u brata zalogowałem na b-u-x.net a potem on sie na mnie tam regnął i dostaliśmy obydwóch bana. I poszło mi 10$ w plecy.

a w neobux zakupiłem 100 refków wczoraj o 00:26 i przez niecałe 2 dni wyklikały 573 linków. Nie jest źle Tongue


- oscypek193 - 05-08-2008 22:15

Oj lepiej nie ryzykuj bo kasiora powie Ci "Papa"


- tomex11 - 05-08-2008 22:30

szkoda , że te premium teraz 100$ kosztuje, szkoda mi tyle wydać, a wczesniej aksy nie miałem ehh


- afeks - 06-08-2008 10:25

Udało mi się kupic paczke 100poleconych jako gold narazie jestem na minusie ale już niedługo;]


- evolucja - 06-08-2008 18:31

Cytat:na minusie ale już niedługo;]
nigdy nic nie wiadomo :-)


- Sniechu - 06-08-2008 18:50

A jeśli bym był nieaktywny przez jeden, dwa dni to też by mi nie naliczało klików refów? Chyba nie. Zasada jest taka, że naliczą mi tyle klików refów ile wyjdzie z działania moje kliki*2*ilość refów (jeśli się pomyliłem to mnie poprawcie), więc jak klikam 7 linków dziennie jeszcze przez 10 dni przy 20 poleconych to z działania wyjdzie 2800, więc (oczywiście, jeżeli kliki przechodzą na następny dzień) powinienem moc spokojnie wyjechać na dwa tygodnie bez martwienia się o kaskę :idea:


- JereManU - 06-08-2008 18:56

Nie, liczą się kliki tylko z poprzedniego dnia i wg nich naliczane są kliki poleconych.


- evolucja - 06-08-2008 19:05

twoje kilki wczoraj * 2 * liczba poleconych = maksymalna liczba klikow poleconych dzisiaj


- Sniechu - 06-08-2008 19:07

JereManU, co myślisz o tym?

This is allowed but you can only click the advertisement once ever 24 hours from each IP, so you won't be able to click the same advertisements on both accounts. You can't click if he is your referral.

To napisał moderator na forum neobux. Czy ja to dobrze rozumiem? Moja siostra może klikać na moim koncie bez żadnych konsekwencji? Oczywiście na swoim już wtedy nie.