Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - skoczekS1 - 16-04-2013 20:17

500 RRsów - 30 dolarów? chyba nie dziennie ...


RE: [PŁACI] neobux.com - maciek7566 - 16-04-2013 20:47

jak to jest z tymi mini jobsami ? wchodzę w zakładke "minijobs" i mam 4 różne do wyboru (zielone ikonki, nie wiem czy to ma znaczenie). Klikam w nią, zmienia się strona i wyświetla się napis ze zadanie jest teraz niedostępne i żeby spróbować później. Dlaczego nie mogę zrobić tego zadania skoro na zielonej ikonce jest napisane "earn 10 cents" a pod tym napisame nadal na tej ikonce "54 available". Może mi to ktoś wytłumaczyć ?


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 16-04-2013 20:59

(16-04-2013 20:47)maciek7566 napisał(a):  jak to jest z tymi mini jobsami ? wchodzę w zakładke "minijobs" i mam 4 różne do wyboru (zielone ikonki, nie wiem czy to ma znaczenie). Klikam w nią, zmienia się strona i wyświetla się napis ze zadanie jest teraz niedostępne i żeby spróbować później. Dlaczego nie mogę zrobić tego zadania skoro na zielonej ikonce jest napisane "earn 10 cents" a pod tym napisame nadal na tej ikonce "54 available". Może mi to ktoś wytłumaczyć ?

Pracują już nad tymi zadaniami i są niedostepne dla innych już.
Pojawią się nowe, około 1k available to będziesz mógł robić.


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 16-04-2013 21:27

...


RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 17-04-2013 12:21

(16-04-2013 21:27)makingmoney napisał(a):  
(16-04-2013 19:43)Workis napisał(a):  Źle sie wyrazilem co do tego recyklingowania ponizej 0,9, pozwalam im 'przeminąć'.

Ty tak na serio?
Kupujesz refów i gdy są nieaktywni pozwalasz im "przeminąć"? Najlepszy sposób na marnowanie pieniędzy jaki kiedykolwiek widziałem! Big Grin

Przecież od tego jest recykling, wydasz 7 centów i dostajesz nowego refa, a tak musisz wydać 20 na kupno nowego +tracisz 2 centy za przeminięcie facepalm

Co do aktywności refów po 53 dniach to powinieneś to wiedzieć Smile sprawdź sobie wykresy starych i nowych refów to zobaczysz różnicę.

Kupuje refa za przykładowo 0,21, jeżeli przeminie płace 0,02 , czyli lacznie 0,23 + kupienie nowego kolejne 0,21 - łącznie 0,43$
Natomiast droga, która opisałes : kupuje refa za 0,21, recyklinguje za 0,07 i przedluzam za 0,20 czyli lącznie 0,48$, powiedz mi gdzie tu tracenie pieniedzy, bo z tego co widze jestem 0,05$ do przodu przy takim sposobie. Jeżeli zalezaloby mi na jak najwiekszej ilosci refow - to fakt, nie ma sensu tak robic, ale jezeli nie ma sie dobrej sredniej to nie ma sensu pakowac ich tyle.

Co do tych 53 dni to powiem Ci, ze u mnie wykresy sie nie roznia od tych co maja 45 czy 50, moze po prostu kazde konto ma 'dopisane' ustawienia po jakim czasie ref przestaje klikać itp, u mnie to raczej 53 dni nie jest. Smile

pozdrawiam


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 17-04-2013 12:38

...


RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 17-04-2013 13:12

To już druga sprawa, ze przedluzanie na 30 dni nie jest zbyt oplacalne, ale przedluzanie na 240 po prostu kosztuje, na 500 refow przykladowo 800 dolarow, boli troche bardziej niz 100. Smile

Nie musze Ci nic udowadaniac, nie jest mi to do szczescia potrzebne, od tego jest to miejsce zeby duskutowac na temat tego serwisu. Smile

A, juz zrozumialem o co Ci chodzilo z tymi 53 dniami, nie skojarzylem tego.
A od którego dnia schodzi na max 3 kliknięcia? Bo tak patrze u siebie, ze ~35 dzień, ale dokładnie to już nie wiem.


pozdrawiam


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 17-04-2013 15:50

...


RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 17-04-2013 16:15

A zaobserwowales moze co sie dzieje z refami, ktorzy 'mają' konto golden?
Bo mi sie takich dwoch trafilo, jeszcze 53 dni nie maja, jak juz klikaja to po 9-10 reklam i ciekaw jestem czy pozniej będą klikali mniej? Wink


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 17-04-2013 16:44

...