Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 15-04-2013 22:27

Na standardzie nic nie ugrasz, będziesz w plecy.
Tak jak wyżej, 200-300 refów i golden i początek masz świetny, przez pierwsze 2-3 tygodnie średnia po ~0,5c/osobe dziennie na plusie, czyli w 2-3 tygodnie za nic 15-20$ zarobisz, a pozniej - a pozniej bedzie coraz gorzej i bedziesz walczyl, zeby wyjsc chociaz cokolwiek na plusie i kombinowal jak to zrobic, a im wiecej refow - tym wiekszy problem. Wink
Problem jest nastepujacy : ja recykinguje jesli ktos ma srednia ponizej 0,9 i uparcie sie jej trzyma (przy 1750+ refow 0,9 jest to srednia gdzei wychodzi sie na zero), czyli nie jestem pod tym wzgledem zbyt drastyczny, a wiesz ilu mam refów, którzy utrzymują sie dłużej niz 60 dni? Niecałe 4% ogółu, z czego 1/4 jest już do odstrzału.
Nie za darmo są pieniądze. Wink

pozdrawiam


RE: [PŁACI] neobux.com - PooL - 15-04-2013 22:35

Wszystko fajnie, ale tylko do czasu Sad Największy problem to właśnie niska ilość ciągle klikających poleconych, no nic przeżyje ale chyba nie zainwestuje w buxa Tongue


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 15-04-2013 22:35

...


RE: [PŁACI] neobux.com - skoczekS1 - 16-04-2013 00:13

czyli średnio przy 100 referalach mamy 100 kliknięć dziennie - słabo...


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 16-04-2013 00:26

...


RE: [PŁACI] neobux.com - skoczekS1 - 16-04-2013 11:40

Spoko - ja tylko stwierdzam fakty czyli bez goldena ani rusz ;]

You'll only get referrals that have clicked at least 11 advertisements in the past 5 days.

ta ;]


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 16-04-2013 11:47

...


RE: [PŁACI] neobux.com - skoczekS1 - 16-04-2013 12:01

Gdyby tak średnio były 2 kliknięcia na refa to byłaby bajka...
zresztą jeszcze z tydzien i sam przekonam się jak to wygląda


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 16-04-2013 14:21

...


RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 16-04-2013 19:43

@Makingmoney,
nie wiem, być może specjalnie dla mnie wlaczyli trudniejszy poziom. Wink
Nie mam 1750, tylko mówie jak jest przy tej ilosci, zatrzymalem sie na troche ponad 600 i z taka srednia brnac dalej nie zamierzam, bo 50% refow ktorych otrzymywalem (z pakietu 100) byla do odstrzalu na dziendobry, nawet ani razu nie klikneli.

Źle sie wyrazilem co do tego recyklingowania ponizej 0,9, pozwalam im 'przeminąć', szkoda pieniedzy na recyklingowanie kogos kto klika, wystarczajaco duzo wydaje na tych nieklikajacych. Wink

W jakim sensie co sie dzieje z refem po 53 dniach, bo mnie teraz serio zastanowiles, a jeszcze tego nie zauwazylem?

Nie mówie ze sie nie da na RR zarobic, da sie - tylko to nie jest takie proste, nie wystarczy sie logowac raz dziennie kliknac 9 reklam, przedluzyc refow/wynajac kolejnych i see ya in 24 hours.
Bardzo ładnie pokazuja to statystyki ludzi, ktorzy maja refów nie 200, nie 2000 tylko 20000 i wyciagaja z nich 1,5k$ miesiecznie. Przy załozeniu, ze powyzej 4k trzeba za kazdego refa dodatkowo wybulic 1$, nie mozna im pozwolic przeminac, tylko jesli juz to zrecyklowac itd.

Osoby, które stanowia czołówke neo, jesli chodzi o RR czyli wlasnie Ci kilkadziesiat tysiecy RR zgarniaja 1-3 tys. dolców miesiecznie, wiec majac ich np. 500 nie ma co sie nastawiac na setki dolarów, 30 bedzie juz powodem do zadowolenia.


pozdrawiam Wink