Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - Pablo1979 - 15-04-2013 16:15

Jaka jest skuteczność kampanii reklamowej na na Neo ??. Macie jakieś doświadczenie bo nie wiem czy jest sens inwestować tam kilkadziesiąt $ i dostać puste kliki . Mam zamiar reklamować inną stronę zarobkową


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 15-04-2013 17:24

...


RE: [PŁACI] neobux.com - Yogii - 15-04-2013 17:33

najwazniejsze jest - tekst i target

osobiscie wal wszedzie gdzie sie da rublika i targetuje to kacapów i dziennie wpada mi 1-2 aktywnych poleconych(o nieaktywnych nie wspominam)


RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 15-04-2013 17:40

@Pablo1979
Nie ma sensu robić reklamy na neo, bo jest po prostu za droga.
Tak jak napisal makingmoney, prawie każdy ma gdzieś co to za reklama w która klika czyli im reklama tansza - tym lepsza. Da sie spokojnie znalezc buxy postawione na buxhoscie gdzie reklama kosztuje za 1000 klikniec 1$ albo i mniej, warto szukać takich gdzie, żeby zegar na buxie leciał strona musi być włączona.

@Yogii,
mógłbyś przetłumaczyć to co napisałeś na j. polski, bo jestem ciekaw co napisałeś, wydaje się to użyteczne, ale nie jestem w stanie tego zrozumieć.


pozdrawiam


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 15-04-2013 17:57

...


RE: [PŁACI] neobux.com - Yogii - 15-04-2013 18:10

rublik - kacapski program wykorzystujacy karte graficzną i płaci za to


targetuje reklame do kacapow - i wszędzie daje gdzie sie da za darmoSmile)


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 15-04-2013 19:14

...


RE: [PŁACI] neobux.com - skoczekS1 - 15-04-2013 21:08

Teraz już wiem dlaczego wszyscy na forum chcą mieć refów przedłużonych o 240 dni.


RE: [PŁACI] neobux.com - PooL - 15-04-2013 22:00

Zastanawiałem się czy zainwestować w tego buxa i z tego co wyczytałem na forum to płaci on itd. Tylko że moje pytanie do was, Ile można zarobić ze 100 refferali na normalnym koncie w dzień. Nie oczekuję tu kokosów chce po prostu wiedzieć czy zarobię coś czy będę musiał mocno inwestować np. w 2k reffów i konto ultimate ?


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 15-04-2013 22:16

...