Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



- afeks - 02-08-2008 17:50

moody napisał(a):Refki to boty więc nie rozumiem jak może ich braknąć :-?

Lol chyba ty jesteś bot refki w firmie to ludzie a nie boty. Co do wypłat kogo to obchodzi czy to skrypt czy nie ważne że wypłacają w 5s. ;] Zaraz wyklikam reszte linków i zlece moją 1wypłatkeBig Grin Może sie udao 23 kupi refków no ale nie bedzie to łatwe;/


- JereManU - 02-08-2008 17:52

Refki to nie boty, ich nicki są jedynie ukryte przez skrypt dla zachowania anonimowości.

A wypłaty są realizowane przez skrypt oczywiście...


- moody - 03-08-2008 08:29

[Obrazek: screenqm9.png]

Zobaczcie na screen powyżej i mi powiedzcie, jak może tak być, że rzekomo referale mi kliknęły wczoraj albo nawet dzisiaj ale mają 0 kliknięć na koncie? Zgłosić to gdzieś czy lepiej wymienić? Tylko, że jakbym miał wymienić to 90%, a tak chyba być nie powinno :evil2:


- Sniechu - 03-08-2008 09:39

moody, raczej wkradł Ci się jakiś błąd, niemożliwym by było, żeby refy miały po 0 klików, ponieważ refy na neobux są w większości aktywne - zobacz moich refów [Obrazek: refy.jpg]

Klikają wszyscy (zdarza się, że czasami ktoś zapomni)

Dostałem wypłatkę :-|. Dowód w odpowiednim dziale.


- afeks - 03-08-2008 10:07

moody napisał(a):Zobaczcie na screen powyżej i mi powiedzcie, jak może tak być, że rzekomo referale mi kliknęły wczoraj albo nawet dzisiaj ale mają 0 kliknięć na koncie? Zgłosić to gdzieś czy lepiej wymienić? Tylko, że jakbym miał wymienić to 90%, a tak chyba być nie powinno :evil2:

Nic sie nie stało ;] Miałem to samo musisz poczeka 24h od kupienia wtedy dopiero zacznie naliczac.


- Marszalll - 03-08-2008 10:09

Po jakim czasie się zwraca inwestycja w neobux??


- sebolek321 - 03-08-2008 10:13

Po miesiącu i jest to jakieś 180% zainwestowanej kwoty ;-)


- afeks - 05-08-2008 08:40

Ma ktos z was gold jeśli tak to czy udało mu sie kupi poleconych?? Bo ja już 5razy probowałem i dupa;/ Moze znacie jakis sposób??


- Sniechu - 05-08-2008 20:02

Mam do Was pytanie. Odpowiedź jest dla mnie bardzo ważna! Przeczytałem gdzieś, że po 30 dniach nieaktywności stan konta jest zerowany. To rozumiem, ale jest jeszcze druga opcja. Wyjeżdżam 18 na dwutygodniowe wakacje i gdy mnie nie będzie to najprawdopodobniej nie będę aktywny. Przeczytałem gdzieś, że jeżeli ja będę nieaktywny to nie będzie mi naliczało klików poleconych. Czy można coś zrobić, żeby nie stracić kasy wyklikanej przez poleconych? Mam obecnie 20 poleconych, ale chciałem dokupić jeszcze 20. Proszę o odpowiedź, Pozdrawiam!


- JereManU - 05-08-2008 20:03

Nic nie można niestety zrobić.
Najwyżej możesz zaryzykować powierzenie komuś konta na ten czas, aby klikał. A tak to innego wyjścia raczej nie ma...