Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - Stworkowaty - 03-04-2013 16:44

Oferty Mobile polegają właśnie na Tym, że wysyłasz SMS'a, dostajesz kod i musisz go wpisać.


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 03-04-2013 16:50

(03-04-2013 16:44)Stworkowaty napisał(a):  Oferty Mobile polegają właśnie na Tym, że wysyłasz SMS'a, dostajesz kod i musisz go wpisać.

Zobacz jak jest napisane na blogu moneymaking. Tam nic nie ma o wysyłaniu SMS'ów, a tu prawie każda oferta posiada najpierw wysłanie SMS i kod potem...

@edit - mój kumpel jakoś zrobił już dwie oferty za friko, a kliknął byle jakie oferty więc to ja mam problem z kontem czy jak ? =D


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 03-04-2013 17:43

...


RE: [PŁACI] neobux.com - Stworkowaty - 03-04-2013 17:48

makingmoney, mu chodzi o oferty typu wypełnij darmową ankietę, gdzie się dostaje po 200-250 punktów + zalicza bardzo mało...


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 03-04-2013 17:50

...


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 03-04-2013 17:53

(03-04-2013 17:48)Stworkowaty napisał(a):  makingmoney, mu chodzi o oferty typu wypełnij darmową ankietę, gdzie się dostaje po 200-250 punktów + zalicza bardzo mało...

NIE.
Wchodzę w offers -> neocoins -> Matomy -> mobile i wybieram te od 800 do 1200 tak jak napisane na blogu... Tylko co z tego, ze jezeli wypelnie juz cos tam, jakies podam dane ile waze dla beki czy odpowiem na jakies pytanie, czy samo to, ze wpisze numer to pojawia mi się okienko aby wysłać SMS'a...
Mam kartę od typka, co robił w mypayu, może to się jakoś koliduje i dlatego tak jest i dlatego wyskakują mi 'nieznane błędy'. Dlatego też, startery za friko do siebie zamówione i teraz czekamy - w jednej z offer wpisałem jakiś śmieszny numer z play i pisało, że kod został wysłany na NR OD RAZU dlatego też mam nadzieję, że jak przyjdą to też będzie mi się miło śmigać na nich.


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 03-04-2013 20:00

...


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 03-04-2013 20:07

(03-04-2013 20:00)makingmoney napisał(a):  No to sam sobie odpowiedziałeś. Masz jakiś lewy starter.

Rozumiem, że ten sposób jest nadal aktualny? Po coś jutro pójdę do kiosku i kupię na 'pierwszy' raz - zobaczymy jak to będzie.
Za każdym razem trzeba wysyłać im tego screena? Bo śmiem wątpić, że potwierdzają takie fejki troszkę.

Czyli :
niepotwierdzone neocoins = mail do nich?


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 03-04-2013 20:53

...


RE: [PŁACI] neobux.com - Volccano - 04-04-2013 22:14

Żadna ankieta mi nie działa ("przepraszamy, może będzie jutro"). Też tak macie? A co do mini jobs - zawsze jest taka posucha, że działa jedna za 7 centów? Czy czasami dają lepsze?