Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



- Pablobo - 01-08-2008 20:58

Zakupione 70 reffków :->
Zobaczymy czy inwestycja sie opłaci :-)


- krzysiekrk - 01-08-2008 21:14

ile moze kosztowac opcja autopay za dzien miesiac itd :-)


- Pablobo - 01-08-2008 21:21

Myśle że nie więcej niż 20 centów dziennie, chociaż pewności nie mam
Ktoś dokładnie wie? :-)


- Sniechu - 01-08-2008 21:51

Pablobo, według mnie opłaci ci się ta inwestycja w 70 refków nawet, jeżeli nie masz premium. Ja kupiłem 20 i tylko dwóch nie klikało to wymieniłem. Kilku to ma nawet po 10 klików dziennie, więc myślę, że inwestycja w tą firmę jest opłacalna.


- afeks - 01-08-2008 22:10

Jak dla mnie opłaca się inwestowa i to bardzo ale tylko jeżeli ma sie golda. Tylko wtedy ciezko o refki ja dzisiaj 2razy probowałem i sie nie udało kupi;/ Można kupowac o 11rano i wieczorem. Podobno juz niedługo bedzie mozna przez cały dzien bo cos tam admin wprowadza zmiany.

Co do opcji autopay to jak jestes standard member płacisz 0,009$ za przedłużenie o 1dzień refka o ile klikną coś. Jak jesteś gold to płacisz 0,006$ Tak samo jak jestes gold to refki sa tansze i wogole sie opłaca miec gold tylko ciezko z tymi refkami;/ Jak chcecie kupi gold najpierw kupcie sobie ze 100refków dopiero potem gold. Chociaż może sie to poprawia jak admin wprowadzi ta zmiane. Zobaczymy :-) Pozdrawiam.


- Sniechu - 01-08-2008 22:13

afeks, nie wiem, o co Ci chodzi, ja kupowałem refów, o której chciałem. Jedynym ograniczeniem jest, że musisz czekać tydzień po kupnie refów, żeby kupić następnych. Nie ma chyba ograniczenia do konkretnych godzin.


- afeks - 02-08-2008 10:05

;] Ty mozesz kiedy chcesz bo jestes standart member a oni przewaznie maja mozliwosc kupna refkow. Jak sie jest gold member to konkure cie ubiega. Bo 11 rano i wieczorem sa dodawane refki do firmy tzw mozna kupic. Tylko ze jak sie jest gold to wszyscy tam kupuja refki i sie szybko koncza po 1-2minutach a dystrybucja refków jest chyba taka.

Standart 10%
Gold 70%
Pionier 20%

Chociaz idzie 70% do gold to i tak masakrycznie ciezko jest kupic. Mi włąsnie przed chwila sie nie udało zanim mi sie strona odswiezyła to już było po zawodach;/ Moze o 23 sie uda.


- BizNET - 02-08-2008 13:54

Jak oni to robią że wypłaty natychmiastowe? za pomocą skryptu?


- moody - 02-08-2008 13:56

afeks napisał(a):;] Ty mozesz kiedy chcesz bo jestes standart member a oni przewaznie maja mozliwosc kupna refkow. Jak sie jest gold member to konkure cie ubiega. Bo 11 rano i wieczorem sa dodawane refki do firmy tzw mozna kupic. Tylko ze jak sie jest gold to wszyscy tam kupuja refki i sie szybko koncza po 1-2minutach a dystrybucja refków jest chyba taka.

Standart 10%
Gold 70%
Pionier 20%

Chociaz idzie 70% do gold to i tak masakrycznie ciezko jest kupic. Mi włąsnie przed chwila sie nie udało zanim mi sie strona odswiezyła to już było po zawodach;/ Moze o 23 sie uda.

Refki to boty więc nie rozumiem jak może ich braknąć :-?

Xonic no chyba muszą mieć jakiś skrypt bo inaczej sobie t4ego nie wyobrażam. Chyba, że zatrudnili kilkadziesiąt osób którzy siedzą 24h przed kompem i od razu wysyłają :->


- Pablobo - 02-08-2008 14:25

To na pewno jest skrypt, który baardzo mi się podoba ;-)
Ja na razie golden na pewno nie kupie bo jednak 100$ to troszke dużo ;P
Jak sie nie ma premium to i tak idzie dużo zarobić ;-)