Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



- Marszalll - 01-08-2008 13:14

Wiecie ci.... Ja nie jestem zarejestrowany w neobux... ale się chyba zarejestruje bo widzę, że tam łatwo zrobić interes... a co najważniejsze to bezpiecznie. Opłaca mi się teraz rejestrować i inwestować w to jakąś skromną sumę?


- oscypek193 - 01-08-2008 13:19

a opłaca, a jak chcesz zawsze w polu refferals możesz wpisać godfather, będę wdzięczny. Najważniejsze jest to że na kaskę po zażądaniu czekamy tylko 2 sekundy. A jak zainwestujesz coś to i szybko można zarobić, tylko że refki dostępne w różnych godzinach


- Marszalll - 01-08-2008 13:24

oscypek193, nie reklamuj się tak :mrgreen:
Ale ok zapisze się pod ciebie.

EDIT:
Nie mogę się zarejestrować..... tzn. się zarejestrowałem ale nie mogę się zalogować. :cry:


- Blade Maks - 01-08-2008 14:26

MarSZaL napisał(a):oscypek193, nie reklamuj się tak :mrgreen:
Ale ok zapisze się pod ciebie.

EDIT:
Nie mogę się zarejestrować..... tzn. się zarejestrowałem ale nie mogę się zalogować. :cry:

Nie mozesz poniewaz musisz potwierdzic swoją rejestracje.
Po zakonczeniu rejestracji wyskakuje ci okienku w ktore musisz wkleic kod ktory przyjdzie Ci mejlem :-)


- dzelagr - 01-08-2008 16:54

a ja mam pytanie: cxzy jak sie ma kasę w Renting balance to mozna ją później przelać spowrotem?


- oscypek193 - 01-08-2008 17:15

MarSZaL napisał(a):się zarejestrowałem ale nie mogę się zalogować.
zrób tak jak napisał Blade Maks:
Blade Maks napisał(a):Po zakonczeniu rejestracji wyskakuje ci okienku w ktore musisz wkleic kod ktory przyjdzie Ci mejlem :-)
To swego rodzaju zabezpieczenie przed zakładaniem masowo kont


- Marszalll - 01-08-2008 17:35

oscypek193 napisał(a):MarSZaL napisał/a:
się zarejestrowałem ale nie mogę się zalogować.

zrób tak jak napisał Blade Maks:
Blade Maks napisał/a:
Po zakonczeniu rejestracji wyskakuje ci okienku w ktore musisz wkleic kod ktory przyjdzie Ci mejlem :-)

To swego rodzaju zabezpieczenie przed zakładaniem masowo kont

Ok. Ja to wiem, tam trzeba wkleić 2 takie gody które przychodzą na 2 inne mejle(w zależności czy twój prywatny e mail jest iny od tego na które rejestrowałeś się w AP)
Ale ja się zarejestrowałem ale nie mogę się zalogować... :-(


- Sniechu - 01-08-2008 17:47

dzelagr napisał(a):a ja mam pytanie: cxzy jak sie ma kasę w Renting balance to mozna ją później przelać spowrotem?

Niestety nie można. Miałem problem, ponieważ miałem 3$ w renting balance i chciałem dokupić poleconych, ale wcześniej wymieniłem nieaktywnego refka i już miałem tylko 2.95$, więc żeby kupić refków musiałem przelać jeszcze 1$ z konta.


- dzelagr - 01-08-2008 19:23

Sniechu napisał(a):
dzelagr napisał(a):a ja mam pytanie: cxzy jak sie ma kasę w Renting balance to mozna ją później przelać spowrotem?

Niestety nie można. Miałem problem, ponieważ miałem 3$ w renting balance i chciałem dokupić poleconych, ale wcześniej wymieniłem nieaktywnego refka i już miałem tylko 2.95$, więc żeby kupić refków musiałem przelać jeszcze 1$ z konta.

własnie tak mi sie wydawało ze sie nie da... głupio tak... Undecided


- Sniechu - 01-08-2008 19:31

dzelagr, dla nich to dobrze, bo zawsze się zdarzy, że ktoś się pomyli (tak jak ja :-P) i oni na tym zyskują, ale ja te 95c, które mi zostało zainwestowałem w przedłużenie wypożyczenia trzech refów.