Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



- Jobet - 15-09-2008 18:22

tez tak mam,

a jak mozna wymienic refka jak nie klika?


- Sniechu - 15-09-2008 18:23

Poczekaj, zaraz Ci screeny wstawię :-P

Wchodzisz na głównej stronie w Referrals - Rented referrals list i reszta na screenie :-P

[Obrazek: f.jpg]

Zaznaczasz refka, którego chcesz wymienić a potem klikasz to na co najechałem myszką.


- Jobet - 15-09-2008 18:29

dzieki, automatycznie wymieniaja? nic sie nie placi?


- dzelagr - 15-09-2008 18:33

a ja mam pytanie. Jakw łącze autopay, a do końca wypożyczania refków zostało mi 15 dni to kase pobierac mi bedzie dopiero jak się ten termin skończy? czy już teraz?


- Sniechu - 15-09-2008 18:35

Jobet, wymieniają automatycznie, płaci się 0.05$ (mieli wprowadzić koszt 0.10$, ale wprowadzili inne ograniczenie)

dzelagr, ja miałem włączony autopay a refy i tak mi znikały. Nie wiem jakim systemem to działa, ale nie jest to za dobre rozwiązanie... Niby płacisz cały czas a refom ubywa dni...


- jozio94 - 15-09-2008 18:36

Sniechu napisał(a):dzelagr, ja miałem włączony autopay a refy i tak mi znikały. Nie wiem jakim systemem to działa, ale nie jest to za dobre rozwiązanie... Niby płacisz cały czas a refom ubywa dni...

AutoPay działa na zasadzie tego że gdy polecony kliknie reklamę w danym dniu, z konta zostaje pobierane
0.009 $ dla standard (dla golden 0.0065 $), ale jego czas wynajmu wydłuża się o 1 dzień. Pozwala to zaoszczędzić 10% kasy dla standard i 40% dla golden.


- JereManU - 15-09-2008 18:40

I można go włączyć tylko dla refów, którzy będą wypożyczeni na minim 20 dni.


- dzelagr - 15-09-2008 18:42

jozio94 napisał(a):
Sniechu napisał(a):dzelagr, ja miałem włączony autopay a refy i tak mi znikały. Nie wiem jakim systemem to działa, ale nie jest to za dobre rozwiązanie... Niby płacisz cały czas a refom ubywa dni...

AutoPay działa na zasadzie tego że gdy polecony kliknie reklamę w danym dniu, z konta zostaje pobierane
0.009 $ dla standard (dla golden 0.0065 $), ale jego czas wynajmu wydłuża się o 1 dzień. Pozwala to zaoszczędzić 10% kasy dla standard i 40% dla golden.

no to ja o tym wiem. tylko chodzi mi o to że jak wypożyczone mam refki na 30 dni i włącze wtedy autopay, to pobiera mi kasę? czy dopiero jak minie te 30dni, to wtedy pobiera kase i przedłuża czas wynajmu?


- jozio94 - 15-09-2008 18:43

Pobiera od razu po włączeniu.


- Sniechu - 15-09-2008 18:43

jozio94 napisał(a):Sniechu napisał/a:

dzelagr, ja miałem włączony autopay a refy i tak mi znikały. Nie wiem jakim systemem to działa, ale nie jest to za dobre rozwiązanie... Niby płacisz cały czas a refom ubywa dni...


AutoPay działa na zasadzie tego że gdy polecony kliknie reklamę w danym dniu, z konta zostaje pobierane 0.009 $ dla standard (dla golden 0.0065 $), ale jego czas wynajmu wydłuża się o 1 dzień. Pozwala to zaoszczędzić 10% kasy dla standard i 40% dla golden.

Ja to wszystko wiem, tylko że jak miałem włączony autopay to w dwa dni zarobiłem 0.30$ a refy i tak mi znikały, tak jakby mi pobierało kasę, ale nie dodawało dni. Po wyłączeniu autopay od razu mam już dzisiaj ponad 1$...