Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



- Sniechu - 12-09-2008 21:29

jozio94, teraz już o tym wiem, ale Polak mądry po szkodzie... Zniechęciła mnie liczba reklam, byłem wtedy świeży w świecie get-paidu i myślałem, że najlepsze buxy to taki np. 07Bux, w którym jest 20 parę reklam i można szybko dojść do wypłaty. Teraz się już trochę przekonałem co do neobux'a, ale jest już na tyle długo działającym bux'em, że większego ryzyka w wynajmowaniu poleconych raczej nie podejmę (albo jak już to malutkie :-))


- ReXXX - 13-09-2008 06:30

Sniechu,
Neobux to zarazie najlepsza firma typy bux.Sam inwestuje zwróciło się wolno ale zwróciło :-)


- szymek00 - 13-09-2008 11:02

I właśnie tego chce admin :-|

PS. Ja bym inwestował w buxout :->


- jozio94 - 13-09-2008 11:05

szymek00, jeżeli chcesz inwestować w BuxOut, to inwestuj, nikt Ci nie broni... I nie pisz że NeoBux to SCAM, bo możesz wprowadzać nowych użytkowników forum w błąd.


- szymek00 - 13-09-2008 11:36

To tylko moje prywatne zdanie o istocie tego typu buxów :-|


- Sniechu - 13-09-2008 11:42

szymek00, ale jak możesz pisać, że neobux to scam skoro dużo ludzi z tego forum i z całego świata (no może prawie całego :-P) dostają ciągle swoje automatyczne wypłatki na AP? Jak na razie nie ma wyraźnego sygnału, że bux może się zescamić, (chociaż nigdy nic nie wiadomo) ale dla mnie neobux jest najbardziej wiarygodnym bux'em, ponieważ zainwestowałem w niego 21$ (dużo jak na mnie) i jestem już tylko 5$ na minusie (wczorajsza inwestycja). Jeśli o mnie chodzi to wolę Neobux'a od BuxOut i takie jest moje zdanie. Każdy ma i tak swoje własne zdanie i nic (nikt :-D) tego nie zmieni.


- szymek00 - 13-09-2008 11:56

Piszę scam, ale jeszcze to nie scam, tylko nie polecam inwestować już tu :-| Polecam auto-pay Big Grin


- jozio94 - 13-09-2008 11:58

Nadal nie rozumiem dlaczego nie polecasz inwestować w NeoBux. Moim zdaniem nadal warto.


- vere - 13-09-2008 14:19

Też uważam, że warto cały czas inwestować w Neo, przy tylu userach (ponad milion) admin nie za szybko zrezygnuję ze swojej kopalni $ :-P Cały system Neo jest b.dobrze przemyślany więc firma będzie jeszcze dłuuugo na szczycie :-|


- jozio94 - 13-09-2008 14:26

Dla admina Neobux zamknięzie jego firmy byłoby po prostu nieopłacalne :-P Myślę że na dzień wyciąga koło 10000$-15000$