Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



- Sniechu - 12-09-2008 20:56

JereManU napisał(a):
Sniechu napisał(a):Myślałem, że neobux dużo zarabia na kupowaniu premium przez userów, ale jak widać nie bardzo...

Kto kupuje w NB golda wychodzi znacznie na plus, więc i w tym względzie NeoBux traci dużo.

Fakt. Właściwie to niech podnoszą ceny to może dłużej się utrzymają. I tak mam włączony AutoPay - terminy wynajęcia refów już się kończą i nie wiem czy będę dalej tam inwestował. Chociaż pokusa jest ogromna :idea:


- jozio94 - 12-09-2008 21:00

Sniechu, NeoBux, to jak narazie najlepsza firma... Ja na twoim miejscu bym inwestował (i inwestuję :-> ) :-)


- Sniechu - 12-09-2008 21:04

jozio94, ja wiem, Ty tam zarobiłeś ponad 150$ (jeśli się nie mylę). Tylko chodzi o to, że ja mam pecha. Jak tylko zainwestuję tam troszkę więcej to bux od razu się zwinie. Wiem, że neobux jest najpewniejszy - zarobiłem już na nim sporo (oczywiście duuużo mniej niż Ty), ale te ograniczenia, że muszę kliknąć te 4 reklamy dziennie są dla mnie dosyć sporym kłopotem, ponieważ jak już gdzieś pisałem na tym forum obecnie klikam w dwóch firmach (chwilowy kryzys z powodu lenistwa) i czasami nawet o klikaniu zapominam, oczywiście to się niedługo zmieni. Jednak mnie przekonałeś - jeszcze dzisiaj wynajmę tam kolejnych 20 refów :idea:

Jednak poszedłem Va Bank - wynająłem 30 poleconych za 9$ :idea:


- jozio94 - 12-09-2008 21:09

Sniechu, ja niestety nie zaroniłem tych 160$ :/ Zarobiłem tylko 100 :-) Ponieważ ten wskaźnik pokazuje także pieniądze z Direct Pucharses, a jak wcześniej już pisałem zwykli memberzy i "nowi" Golden nie mogą niestety wykorzystać tej kasy Undecided Ale to i tak nie zmienia faktu że jest to najlepsza firma :-)


- Sniechu - 12-09-2008 21:11

jozio94, a mogę z ciekawości wiedzieć ile zainwestowałeś w tą firmę i czy zwróciło Ci się w całości już?


- jozio94 - 12-09-2008 21:12

Zainwestowałem koło 160$, zwróciło się już 120$... Ale niedługo szybciej się zwracać, ponieważ za jakieś 5-6 dni kupuję Golden Membership :-P

Sniechu, następnym razem jeszcze bardziej idź Va Bank i kupuj najwięcej jak się da :->


- Sniechu - 12-09-2008 21:14

jozio94, no to życzę powodzenia. Jak kupisz golden membership to szybko powinno się zwrócić. Ile obecnie kosztuje? Bo pamiętam, że ostatnio zwiększali cenę goldena... Makaj chyba kupował po 90$. Ilu masz refków?

Jak bym zainwestował całość to 100 bym mógł wypożyczyć, ale jak dla mnie za duże ryzyko :-P


- jozio94 - 12-09-2008 21:17

Sniechu, po pierwsze nie bój się inwestować w tą firmę. Im więcej zainwestujesz - tym więcej zyskasz.

Oto moje statystyki NeoBux:
Membership
Since: 2008/07/09
Type: Standard

Referrals
Direct: 2
Rented: 530

Advertisement Clicks
Yours: 283
Referrals: 36061

Account
Main Balance: $15.490
Renting Balance: $0.037
Received: $98.396
Direct Purchases: $69.253

PS. Golden nadal kosztuje 90$.


- Sniechu - 12-09-2008 21:23

Moje statystyki są dość skromne w porównaniu do Twoich. Autopay mi dosyć dziwnie działa, bo mam go włączonego a refy i tak mi znikają po 30 dniach... Jestem na neobux dłużej niż Ty, ale przez kilka miesięcy po rejestracji nawet nie klikałem w tej firmie. Teraz wiem jaki błąd popełniłem... Gdybym zainwestował już wcześniej teraz byłbym sporo na plusie...

Membership
Since: 2008/06/06
Type: Standard

Referrals
Direct: 1
Rented: 56

Advertisement Clicks
Yours: 372
Referrals: 3924

Account
Main Balance: $0.134
Renting Balance: $0.001
Received: $16.134
Direct Purchases: $7.077


- jozio94 - 12-09-2008 21:26

Nie takie znowu najgorsze :-).
Chociaż z tym nie klikaniem/nie inwestowaniem, to naprawdę źle zrobiłeś :/