Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



- szymek00 - 12-09-2008 17:27

SCAM, nie opłaca się już klikać, a tym bardziej inwestować, no najwyżej klikać jak dużo się kasy zbiera :-| Teraz jest BuxOut :->


- krzysiekrk - 12-09-2008 17:33

jaki scam! neobux jest porządną firmą


- ReXXX - 12-09-2008 17:36

szymek00, :mrgreen: :mrgreen:
Co ty gadasz wypłaty są


- jozio94 - 12-09-2008 20:25

Teraz na NeoBux trzeba kliknąć wszystkie reklamy żeby zostały doliczone kliki refów. Cena wymiany poleconych z 0.05$ została zwiększona do 0.1$.


- Sniechu - 12-09-2008 20:29

jozio94, wszystkie 4 :mrgreen: czy wszystkie jakie się pojawią w ciągu całego dnia (chyba nierealne)...


- jozio94 - 12-09-2008 20:30

[b:-|9c842c445]Sniechu[/b:-|9c842c445], wszystkie cztery...


- vere - 12-09-2008 20:37

szymek00 napisał(a):SCAM, nie opłaca się już klikać, a tym bardziej inwestować...
A to żeś dowalił :mrgreen: :mrgreen:
Jak narazie to najbardziej pewny bux na rynku :->


- Sniechu - 12-09-2008 20:44

Cytat:Jak narazie to najbardziej pewny bux na rynku :->

Też tak myślałem.

jozio94 napisał(a):Teraz na NeoBux trzeba kliknąć wszystkie reklamy żeby zostały doliczone kliki refów.

Trochę mnie to niepokoi...

jozio94 napisał(a):Cena wymiany poleconych z 0.05$ została zwiększona do 0.1$.

Myślałem, że neobux dużo zarabia na kupowaniu premium przez userów, ale jak widać nie bardzo...


- JereManU - 12-09-2008 20:48

Sniechu napisał(a):Myślałem, że neobux dużo zarabia na kupowaniu premium przez userów, ale jak widać nie bardzo...

Kto kupuje w NB golda wychodzi znacznie na plus, więc i w tym względzie NeoBux traci dużo.


- jozio94 - 12-09-2008 20:51

Sniechu,
Sniechu napisał(a):Myślałem, że neobux dużo zarabia na kupowaniu premium przez userów, ale jak widać nie bardzo...
to nie o to chodzi... po prostu wymiana refów pochłaniała zbyt dużo poleconych...


Sniechu napisał(a):jozio94 napisał/a:
Teraz na NeoBux trzeba kliknąć wszystkie reklamy żeby zostały doliczone kliki refów.


Trochę mnie to niepokoi...
Moim zdaniem to dobrze, ponieważ ludzie będą klikać więcej reklam, a więcej reklam = więcej $ :-P

A, i jeszcze jedno, będą takie dni, w których ludzie którzy nie mają refów, mają mniej niż 201 refów i mniej niż 501 refów, w tych dniach tylko oni będą mogli kupować poleconych. Ułatwi to kupowanie poleconych.

Ps. jeszcze jedno :-) wzosną ceny przedłużenia poleconych Undecided.

Przepraszam że trochę chaotycznie napisany ten post :-P