Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



- piechu - 19-08-2008 23:10

dzieki wielkie za pomoc :-)


- noob10 - 20-08-2008 00:12

Nie ma za co, "od tego jestem":P


- RONIN - 20-08-2008 07:25

noob10 napisał(a):piechu, nie dokładnie... Zaliczanie klików poleconych polega na tym, że jeśli np. dzisiaj wyklikałeś reklamy, to jutro będziesz miał zaliczone zarobki z poleconych, ale jeśli np. wczoraj nie wyklikałeś reklam to dzisiaj nie otrzymasz kasy za kliki poleconych... Po prostu to czy otrzymasz kase za kliki refków zależy od tego czy dzień wcześniej wyklikałeś reklamy



W tym miejscu sie z toba nie zgodze.....
moj kuzyn od piatku do poniedzialku wlacznie nie klikal wogole na tym buxie (powod - wyjazd na wesele - brak dostepu do internetu ) i pieniadze za kliki refow byly naliczane prawidlowo i dodawane do jego konta
moze jest tak u osob ktore konta zakladaly duzo wczesniej ze im jesli nie klikna oni ami nie dostaja pieniedzy za kliki refow....
moj kuzyn ma konto w tym buxie ok 14 dni


- blaukluiv - 20-08-2008 12:33

Kurde no nie mogę sie zalogować ... Loguję sie normalnie, komunikat "You are now logged in" i przechodzi mi znowu do strony głównej ...


- noob10 - 20-08-2008 13:06

Cytat:W tym miejscu sie z toba nie zgodze.....
moj kuzyn od piatku do poniedzialku wlacznie nie klikal wogole na tym buxie (powod - wyjazd na wesele - brak dostepu do internetu ) i pieniadze za kliki refow byly naliczane prawidlowo i dodawane do jego konta
moze jest tak u osob ktore konta zakladaly duzo wczesniej ze im jesli nie klikna oni ami nie dostaja pieniedzy za kliki refow....
moj kuzyn ma konto w tym buxie ok 14 dni

Ja się z tobą też nie zgodzę to jest nie możliwe, sam właśnie przedwczoraj nie klikłem linków i na drugi dzień 0 z poleconych, i wszędzie gdzie czytam to każdy tak ma, więc nie możliwe, chyba że twój kuzyn miał ogromny fart i przytrafił mu się jakiś "szczęśliwy" błąd stronyTongue

[ Dodano: 2008-08-20, 14:11 ]
blaukluiv, spróbuj usunąć wszystkie ciasteczka w przeglądarce i ponownie odśwież stronę i spróbuj się zalogować! Powinno pomóc!

PS: Zależy jeszcze o której godzinie się chcesz zalogować bo jak się logujesz popołudniu kiedy jest online ok. 5tyś. użytkowników online to ciężko się zalogować wtedy (obciążenie servera);\


- dachu1414 - 20-08-2008 15:59

mi znów nie działa :evil: :!:


- Fetcher - 20-08-2008 16:01

z jakiej przeglądarki korzystasz?


- dachu1414 - 20-08-2008 16:08

nie działa mi w żadnej operze mozilli i IE :-(


- Fetcher - 20-08-2008 16:31

mi na IE działa normalnie


- dachu1414 - 20-08-2008 17:00

a tam mi wogóle nie diała :roll: