Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



- noob10 - 18-08-2008 23:39

Zauważyłem, że po przeniesieniu neobux'a na nowy server strona w godzinach szczytowych (3,5tyś. wzwyż online) , nie działa prawidłowo, a mianowicie, jeśli chcemy się zalogowac na stronę po wpisaniu danych do logowania i próbie logowania nie logujemy się lecz wyświetla się pusta strona, jakis problem z serverem to musi być... Na starym serverze tez były problemy w godzinach szczytowych ale polegały one na tym, że strona ładowała się, ale bardzo wolno, ale jednak lepsze to niż pusta strona;\...
... Także ta zmiana servera średnio się udała adminowi neobux'a ;\;(


- afeks - 19-08-2008 07:57

Właśnie dziwnie mi teraz neobux działa;/ Zaraz mi sie reklama załąduje kasę doda raz zamiast sie strona załadowa to pokazuje się białą strona raz załaduje się ale po odliczaniu kasy nie doda dziwnie;/ Jednek udało mi się wkońcu wszystkie reklamy wyklikac.


- dachu1414 - 19-08-2008 10:18

a mi nareszcie działa :->


- Fetcher - 19-08-2008 10:23

Mnie już kur*ica bierze.
20 raz próbuje się zalogować... bezskutecznie!.


- tomex11 - 19-08-2008 12:44

tragedia z tym klikaniem teraz w neo, strona ledwo chodzi


- Fetcher - 19-08-2008 15:02

Na explorerze jakoś sie jeszcze zaloguje, ale na firefoxie nie idzie ;/


- _Brutus - 19-08-2008 19:02

Jeśli nie możecie się wylogować, to musicie kliknąć w ikonę wyloguj na neobux. Jest to napisane nad polem do nazwy użytkownika! Tam jest ta ikonka mała. Jeszcze usuncie ciasteczka i musi działać. Ja już dawno klikam! Big Grin


- piechu - 19-08-2008 21:15

ale jak to jest ze jak np nie klikam w jakis dzien to nie dostne za ten dzien kasy za kliki refow??


- Nero1324 - 19-08-2008 22:09

U mnie już wszystko dobrze śmiga, zobaczmy na jak długo... ;-)


- noob10 - 19-08-2008 22:52

piechu, nie dokładnie... Zaliczanie klików poleconych polega na tym, że jeśli np. dzisiaj wyklikałeś reklamy, to jutro będziesz miał zaliczone zarobki z poleconych, ale jeśli np. wczoraj nie wyklikałeś reklam to dzisiaj nie otrzymasz kasy za kliki poleconych... Po prostu to czy otrzymasz kase za kliki refków zależy od tego czy dzień wcześniej wyklikałeś reklamy!

Aha, jeszcze jest ograniczona maksymalna ilość kasy jaką możesz dziennie z refków dostać a liczy się ją tak: [Twoje kliki z poprzedniego dnia (np.4) * 2 * Ilość poleconych (np.100) = Maksymalna ilość klików które są doliczane], czyli [4*2*100=800], więc jeśli twoi poleceni wyklikaja łącznie ponad 800 klików, to nie zostaną one wszystkie zaliczone ale jedynie 800. ale takie sytuacje chyba sie nie zdażająTongue