Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - KaCC - 03-08-2018 19:59

Czytając ostatnie komentarze wnioskuje, że wynajmowanie tutaj poleconych to po prostu strata pieniędzy? Akurat uzbierałem sumkę aby paru ich kupić, ale czy rzeczywiście bez konta premium ma to jakiś sens? Teraz sam nie wiem, czy po prostu wypłacać zarobione pieniądze czy powoli zacząć inwestować w tych refferali żeby z czasem zaczęli się zwracać + była możliwość dokupować kolejnych i tak w kółko do osiągnięcia jakiś mniejszych pasywnych dochodów, ktoś może coś podpowiedzieć?


[PŁACI] neobux.com - tomek019 - 06-06-2019 06:17

Działa to jeszcze ? Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: [PŁACI] neobux.com - jbkrafo - 05-07-2019 10:11

Czy jest jakaś lepsza alternatywa tego buxa?


RE: [PŁACI] neobux.com - MrocznyKILL - 30-07-2020 12:45

Trochę czasu upłynęło, a nadal widuję w sieci reklamy tego buxa. Ja nie miałem z nim do czynienia z 2/3 lata. Jest ktoś w temacie jak to dziś wygląda?


RE: [PŁACI] neobux.com - tomek019 - 15-08-2020 15:07

(30-07-2020 12:45)MrocznyKILL napisał(a):  Trochę czasu upłynęło, a nadal widuję w sieci reklamy tego buxa. Ja nie miałem z nim do czynienia z 2/3 lata. Jest ktoś w temacie jak to dziś wygląda?

dołączam się do pytania Smile


RE: [PŁACI] neobux.com - xdax1 - 15-08-2020 18:38

Wygląda tak samo cały czas, ciągła nieregularność klikania RR oraz musowy upgrade.


RE: [PŁACI] neobux.com - tomek019 - 16-08-2020 17:59

(15-08-2020 18:38)xdax1 napisał(a):  Wygląda tak samo cały czas, ciągła nieregularność klikania RR oraz musowy upgrade.

czyli dalej działasz tam Smile ? i jak z zarobkami ?


RE: [PŁACI] neobux.com - CiroDM - 19-06-2022 10:47

Odkąd weszła możliwość wypełniania ankiet, to uważam to za najlepszy panel do tego, a korzystałem już z każdego.
Instant wypłaty oraz dzienny zarobek większy niż na ysense, w moim przypadku.
Support też na +. Ilekroć pisałem, to max w ciągu 48h (zazwyczaj w ciągu 24h) otrzymywałem konktrentą odpowiedź. Inne panele jak już raczą w ogóle odpisać to i tak nic z tego nie wyniknie.
Z doświadczenia, mogę doradzić, by tylko wyszukiwać ankiety Yuno za $0.84. Średnio 2 takie dziennie robię. Tylko te znajduje oraz te za $0.31. Te dodatkowe które się pojawiają z Pollfish i inne, to swoją drogą oczywiście.