Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - Dyrektor - 19-03-2017 16:01

Szczęściarz. Ja klikam dziennie AdPrize i jedyne co mi wypadło przez 1,5 miesiąca to 10 points.


RE: [PŁACI] neobux.com - Bitu - 03-04-2017 21:00

Ja raz wygrałam 25 centów. Big Grin


RE: [PŁACI] neobux.com - Karbon - 06-05-2017 05:24

Gdzie znajduje się link do polecenia znajomym? Big Grin I struktura poleceń taka sama jak w clixsense?


RE: [PŁACI] neobux.com - kangurek - 02-12-2017 22:04

Dobra. Czy ktoś może mi napisać jak coś ugrać w tym buxie ?
Zarejestrowałem się 04.11 i na dzień dzisiejszy mam 0.076$ facepalm
Kupiłem sześciu klikaczy i trzech dzisiaj przedłużyłem na kolejne 30 dni.
Klikam bez przerwy, nie rozwiązuję tasków.
Ale to jest śmieszne przecież. Syzyfowa praca to nawet nie jest.
Myślę nad rzuceniem tego buxa bo dla mnie mija się to z celem.
Może ktoś podzieli się strategią ewentualnie.


RE: [PŁACI] neobux.com - star4x5 - 02-12-2017 22:49

Dlatego lepiej zainteresuj się bitcoinami niż słabymi buxami Smile


RE: [PŁACI] neobux.com - Hopekk94 - 02-12-2017 22:51

Wszystko lepsze niz buxy ale one lepsze niz nic. Masea osob zaczynala od buxow


RE: [PŁACI] neobux.com - kangurek - 02-12-2017 23:26

star4x5 to już któryś z kolei post w którym piszesz o bitcoinach. OK siedzisz w tym rozumiem to. Ale ja póki co raczkuję w temacie i nie mając pojęcia o innych rzeczach zacząłem od w/w serwisu, ale to pomyłka IMO. Cały czas szukam pomocy ale coś kiepsko z tym.


RE: [PŁACI] neobux.com - Piioterr - 26-07-2018 23:57

Klikam już jakiś czas na tym buxie.
Na początku zarobiłem 2USD.
Wynająłem 5 poleconych, następnie zarobiłem kolejne 2USD za które wynająłem 10 poleconych.
Zarabiałem wynajmowałem i tak aż do 30 poleconych.
Pomyślałem sobie (naiwnie), że to wystarczy aby Ci + moje klikanie wystarczy na przedłużenie wynajmu i może coś wynajmę dalej a w przyszłości może coś wypłacę i może wykupie premium.
Okazało się to jednak bez sensu.. Klikanie poleconych odbywało się w kratkę i nie wystarczało to wszystko na przedłużenie najmu a co dopiero mówić o wynajmowaniu kolejnych.
Tak sobie myślę i proszę o Wasze spostrzeżenia, że klikanie bez konta premium nie ma większego sensu na żadnym buxie.. prawda?


RE: [PŁACI] neobux.com - FeelTheKick - 27-07-2018 12:06

(26-07-2018 23:57)Piioterr napisał(a):  Klikam już jakiś czas na tym buxie.
Na początku zarobiłem 2USD.
Wynająłem 5 poleconych, następnie zarobiłem kolejne 2USD za które wynająłem 10 poleconych.
Zarabiałem wynajmowałem i tak aż do 30 poleconych.
Pomyślałem sobie (naiwnie), że to wystarczy aby Ci + moje klikanie wystarczy na przedłużenie wynajmu i może coś wynajmę dalej a w przyszłości może coś wypłacę i może wykupie premium.
Okazało się to jednak bez sensu.. Klikanie poleconych odbywało się w kratkę i nie wystarczało to wszystko na przedłużenie najmu a co dopiero mówić o wynajmowaniu kolejnych.
Tak sobie myślę i proszę o Wasze spostrzeżenia, że klikanie bez konta premium nie ma większego sensu na żadnym buxie.. prawda?

Wynajmowanie poleconych to duże ryzyko bo na większości buxów admini podstawiają boty i ustalają im limity kliknięć (tak aby bux wyszedł na tym dobrze a nie user). Opcja premium to też ryzyko ale jak już ja osobiście na Twoim miejscu zamiast wynajmować poleconych kupiłbym Premium i sam klikał.


RE: [PŁACI] neobux.com - HereticII - 28-07-2018 15:59

(27-07-2018 12:06)FeelTheKick napisał(a):  
(26-07-2018 23:57)Piioterr napisał(a):  Klikam już jakiś czas na tym buxie.
Na początku zarobiłem 2USD.
Wynająłem 5 poleconych, następnie zarobiłem kolejne 2USD za które wynająłem 10 poleconych.
Zarabiałem wynajmowałem i tak aż do 30 poleconych.
Pomyślałem sobie (naiwnie), że to wystarczy aby Ci + moje klikanie wystarczy na przedłużenie wynajmu i może coś wynajmę dalej a w przyszłości może coś wypłacę i może wykupie premium.
Okazało się to jednak bez sensu.. Klikanie poleconych odbywało się w kratkę i nie wystarczało to wszystko na przedłużenie najmu a co dopiero mówić o wynajmowaniu kolejnych.
Tak sobie myślę i proszę o Wasze spostrzeżenia, że klikanie bez konta premium nie ma większego sensu na żadnym buxie.. prawda?

Wynajmowanie poleconych to duże ryzyko bo na większości buxów admini podstawiają boty i ustalają im limity kliknięć (tak aby bux wyszedł na tym dobrze a nie user). Opcja premium to też ryzyko ale jak już ja osobiście na Twoim miejscu zamiast wynajmować poleconych kupiłbym Premium i sam klikał.

W neobixie najlepiej konto wygrać w adprize i samodzielnie klikać niż kupić i samodzielnie klikać (koszt konta 90$). I konto premium na neobuxie (powiem szczerze) g___o daje, RR tragicznie klikają niż na standardzie że nawet nie wykonuje recyklingu manualnego tylko czekam ma automat.

Nie w każdym buxie jest tragedia.
Cytuje "Pomyślałem sobie (naiwnie), że to wystarczy aby Ci + moje klikanie wystarczy na przedłużenie wynajmu i może coś wynajmę dalej a w przyszłości może coś wypłacę i może wykupie premium."
Są buxy działające w branży długi czas, gdzie tak można od zera postępować do konta premium tylko potrzeba dobrej strategii.