Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - xVern - 20-11-2013 16:36

Mnie osobiście nie przekonuje ta strona


RE: [PŁACI] neobux.com - klosakowski - 20-11-2013 18:38

Siemka, wysłałem 3 oferty do matomy (pierwszy raz to robiłem) i było wszystko okej, podesłałem 4 i po 10 minutach konto zawieszone.. co zrobiłem źle? Czy to koniec mojej kariery z sondażami? Z góry dzięki


RE: [PŁACI] neobux.com - wielkiTHOR - 20-11-2013 22:34

(20-11-2013 16:36)xVern napisał(a):  Mnie osobiście nie przekonuje ta strona

i masz do tego prawo
ci co mają troszkę sprytu i pojęcia o strategii jak tutaj bez wysiłku zarabiać to dziennie "koszą" ładne sumy w $


RE: [PŁACI] neobux.com - Nalep - 20-11-2013 22:43

Też macie problem z minijobami, z których trzeba przepisywać te tytuły artykułów? Na zagranicznym forum neobuxa widzę, że większość ma ten problem. Może jednak jest jakiś sposób?


RE: [PŁACI] neobux.com - Hextor - 24-11-2013 01:55

Mam pytanie- pamiętam, że kiedyś po kliknięciu w czyjegoś reflinka przenosiło nas do podstrony z rejestracją i w okienku z poleconym wpisany był nick właściciela reflinka. Teraz kiedy klikam w czyjegoś lub w swojego reflinka przenosi mnie do głównej strony neobux a po przejściu do rejestracji nie ma już okienka z możliwością wpisania polecającego. Czy jest to normalne? Czy zaliczy mi referala, jeśli ktoś się zarejestruje w ten sposób?


RE: [PŁACI] neobux.com - xardas1020 - 26-01-2014 19:28

chciałem zapytać czy miał ktoś z was podobny problem, jeśli tak to gdzie napisać co zrobić i czy jest szansa na zdjęcie bana i odzyskanie pieniędzy, konta gold i poleconych


jak co miesiąc chciałem zlecić wypłatę i po zleceniu ku mojemu wielkiemu zdziwieniu na stronie zobaczyłem taką informację :


YOUR ACCOUNT HAS BEEN SUSPENDED

You have violated section 4 of our terms of service

We enforced points 8.1, 8.2 and 8.3 of our terms of service
to take measures against violation of section 4.



przeczytałem te punkty o których mowa ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia skąd ban i dlaczego


Odp: [PŁACI] neobux.com - Xkr - 27-01-2014 01:46

A co jest napisane w tych punktach? Oni bana od tak nie daja wiec musiales cos przeskrobac

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: [PŁACI] neobux.com - xardas1020 - 27-01-2014 09:01

(27-01-2014 01:46)Xkr napisał(a):  A co jest napisane w tych punktach? Oni bana od tak nie daja wiec musiales cos przeskrobac

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

tak przeskrobałem, że wpłaciłem 250$ które poszło .....
nie mam pojęcia za co ban ani też nie mam jak się dowiedzieć bo support dostępny dla zarejestrowanych, forum podobnie a na e-mail nikt nie odpowiada


RE: [PŁACI] neobux.com - Mafesto - 27-01-2014 09:08

Używałeś bota? Za to masz bana. Nawet jak nie używałeś to wątpliwa sprawa, żeby uwierzyli, że ich system zawiódł.


RE: [PŁACI] neobux.com - xardas1020 - 27-01-2014 09:15

(27-01-2014 09:08)Mafesto napisał(a):  Używałeś bota? Za to masz bana. Nawet jak nie używałeś to wątpliwa sprawa, żeby uwierzyli, że ich system zawiódł.
bota ?
taki mój bot, że klikałem ręcznie
nawet nie wiem jakiego bota miałem mieć i skąd go posiadać
więc zawiódł ich doskonały system lub opcja "posiadania" bota to przykrywka by dać bana by czasem nie zbiednieli

dostałem odpowiedź na e-mail

You've sent an email to an unmonitored address. To reach our
support please login to your NeoBux account and send a support ticket by
clicking the "Support" link at the bottom of the page. Thank you.

widać nawet nikt nie czyta e-mail bo na support nie mam jak napisać i nie mam możliwości zalogowania się na konto bo mam bana


w terms jest informacja, że jeśli używasz bota bo wczytałem się teraz na spokojnie to wysyłają e-mail z ostrzeżeniem a ja od nich żadnego e-mail z ostrzeżeniem nie otrzymałem nigdy bo z żadnych botów do żadnej strony nie korzystałem
chciałem jak co miesiąc wypłacić i ban Sad