Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - nokira - 20-10-2013 13:51

Mi też przed chwilą potwierdzili ale jedną ofertę matomy. Może i trzeba troche czekać ale i tak warto. Chwila roboty a 1,3$ za to dostałem. Wyślę resztę zadań teraz


RE: [PŁACI] neobux.com - Hextor - 14-11-2013 02:44

Miałem dziś dziwną sytuację- kiedy upłynął czas moich 40 RR to wraz z ich odejściem odjęło mi około 70 centów z main balance. Czemu tak się stało?


RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 14-11-2013 17:02

@Hextor,
bo tak sie wlasnie dzieje. Wink
Za kazdego refa, ktorego 'nie upilnowales' i jego czas sie skonczyl - musisz dodatkowo zaplacic. Ot, taki sposob neobux'a na zapewnienie sobie ciaglosci w dostawach pieniedzy od referralo-biorców. Wink

pozdrawiam


RE: [PŁACI] neobux.com - asiorek - 14-11-2013 22:36

a jak przekonwertować neopoints? Big Grin Bo mam 400 i nie wiem jaki to przelicznik jest Big Grin


RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 15-11-2013 15:11

Neopointsów na pieniądze nieprzekonwertujesz, przynajmniej nie bezposrednio.
Za neopointsy mozesz :
- przedluzyc refów,
- zrecyklingowac refow,
- kupic konto golden.

pierwsze kosztuje bodajze 97 neopointsów, drugie prawie 3 razy wiecej (na miesiac), ostatnie - 30 tysiecy czyli dobre kilka lat klikania.

Co z tym zrobisz zalezy juz od Ciebie, jesli wiazesz z neobuxem przyszlosc na najblizsze 2-3 lata i klikasz maniakalnie dziesiatki nic nie wartych reklam - wtedy oplaca sie poczekac i sprawic sobie za parenascie-dziesiąt miesiecy mily prezent w postaci 'darmowego' konta golden.

pozdrawiam Smile


RE: [PŁACI] neobux.com - asiorek - 15-11-2013 16:24

a z tych NeoPoints da rade wykupić refów?


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 15-11-2013 16:43

(15-11-2013 16:24)asiorek napisał(a):  a z tych NeoPoints da rade wykupić refów?
kupic nie ale przedłuzyc tak polecam jeszcze the buxa


RE: [PŁACI] neobux.com - wielkiTHOR - 15-11-2013 22:26

(15-11-2013 15:11)Workis napisał(a):  Neopointsów na pieniądze nieprzekonwertujesz, przynajmniej nie bezposrednio.
Za neopointsy mozesz :
- przedluzyc refów,
- zrecyklingowac refow,
- kupic konto golden.

pierwsze kosztuje bodajze 97 neopointsów, drugie prawie 3 razy wiecej (na miesiac), ostatnie - 30 tysiecy czyli dobre kilka lat klikania.

Co z tym zrobisz zalezy juz od Ciebie, jesli wiazesz z neobuxem przyszlosc na najblizsze 2-3 lata i klikasz maniakalnie dziesiatki nic nie wartych reklam - wtedy oplaca sie poczekac i sprawic sobie za parenascie-dziesiąt miesiecy mily prezent w postaci 'darmowego' konta golden.

pozdrawiam Smile

zapominasz wspomnieć, że z klikanych reklam masz za każdą 3 ADprize w których możesz wygrać również neopoints i zbieranie ich w cale nie trwa tak długo jak to opowiadasz


RE: [PŁACI] neobux.com - pawlo0508 - 16-11-2013 11:45

panowie jaki jest koszt nie przedłużenia refa na koncie gold ?


RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 16-11-2013 13:52

@wielkiTHOR,
klikanie w AdPrize, zeby wygrywac neopointsy jest bezsensu - wyklikanie adprizów za 30 klików (przyjmijmy, ze tyle reklam sie wyklika przy klikaniu raz na dzien, bo po kiego niby czesciej) czyli 90 adprizow zajmuje na pewno kolo 20 minut w praktyce. 20 minut pracy, zeby dostac 10 neopointsow wartych niecalego centa? 3 centy na godzine? To sie serio mija z celem. Chyba, ze ktos chce wygrac w AdPrize goldena/dolary - ale i tak jesli zobaczy ile czasu mu to zajelo to sie zalamie.
A krotkie wyliczenie - 30 klikow dziennie, ~11 tysiecy klików rocznie - czyli niecale 3 lata na wyklikanie 30 tysiecy neopointsow i dostanie golden.

@pawlo0508,
kojarza mi sie 2 centy dla konta golden i 1 cent na konta standard. Co do drugiego jestem w sumie pewien, co do 1szego nie do konca.

pozdrawiam Wink